geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/iPhoneX-icoon.jpg
Nog vier iPhone X commercials met ID en Apple Pay centraal
Apple heeft weer commercials uitgebracht voor de iPhone X. En net zoals bij de andere recente iPhone X commercials staan Face ID en Apple Pay weer centraal, maar daar eindigen ook meteen alle overeenkomsten.

Want waar we in de serie van de vorige commercials een snelle jongen zagen, gaat het nu vooral om snelle commercials. Dat snelle kan je hier ook letterlijk opvatten, want deze commercials zijn voorbij voordat je het weet, ze duren alle drie precies 12 seconden. Daarbij zijn ze ook allemaal snel gemonteerd, duidelijk bedoeld om het tempo hoog te houden. Apple's tag-line voor deze commercials is "With iPhone X you can pay in apps with a glance. Apple Pay and done".










Het nieuws op MacFreak wordt gesponsord door Upgreatest (ssd upgrades op locatie)
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
geplaatst door: GeorgeM
Maar jammer genoeg nog steeds niet bij ons.

Weet iemand of dat door Apple komt, door de banken, of beide?
geplaatst door: orange
Ik betaal 99 cent per maand om met NFC (met mijn smartphone voor de duidelijkheid) draadloos te betalen met mijn eigen bankpas.

Kan iemand mij vertellen waarom ik dat met Apple Pay zou willen doen?
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
geplaatst door: MacFrankie
@orange: Ik betaal niks extra per maand, en ik betaal contactloos met m'n bankpas, die in het hoesje van m'n iPhone zit. Ik heb dus "gratis" hetzelfde betaalgemak als jij!
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
geplaatst door: orange
Behalve dat ik geen hoesje heb, mijn bankpas niet hoef mee te nemen, en wèl directe controle op mijn telefoon heb over wat ik betaal, inclusief het ingeven van de pincode bij hogere bedragen.

Maar dat was de vraag niet. ;)
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
geplaatst door: GeorgeM
Kan iemand mij vertellen waarom ik dat met Apple Pay zou willen doen?

Nee, dat kan ik niet. Want jij hebt een tijdje geleden volgens mij duidelijk voor Android gekozen, en daar is Apple Pay niet op mogelijk.  :cool:
geplaatst door: orange
Nogmaals, dat is de vraag niet. Die is dus: wat verschilt Apple Pay met de NFC betalingen die nu al door de Nederlandse banken wordt aangeboden?

Of kan je met een iPhone überhaupt niet met NFC betalen zonder Apple Pay?
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl