
Nieuwe beveiligingsmaatregelen voor iOS, iPadOS en macOS
Een paar dagen geleden bracht Apple kleine updates voor de beveiliging uit, tegelijkertijd voor iOS en iPadOS 17 en voor macOS. Deze zogenaamde beveiligingsmaatregelen (Rapid Security Responses) zijn veel kleiner, en daardoor relatief snel te downloaden en te installeren.
Maar er bleek een probleem met de beveiligingsmaatregelen die Apple in eerste instantie op de servers had gezet, na de installatie daarvan werkten sommige sites niet meer goed met Safari. En dus trok Apple deze beveiligingsmaatregelen allemaal weer in, in
dit eerdere nieuwsbericht hier op MacFreak kon je daar al meer over lezen.
ReleaseNotes.jpg)
Nieuwe beveiligingsmaatregelen voor iOS, iPadOS en macOS
klik op de afbeeldingen voor een grotere versie
Kennelijk hadden ze aardig wat moeite met deze update bij Apple, want de eerste versie had een (a) achter naam, bij deze is dat een (c). Met andere woorden, in de tussentijd is er intern ook nog een versie met een (b) achter de naam voorbij gekomen, maar die was kennelijk ook niet goed genoeg om uit te brengen.
ReleaseNotes.jpg)
Nieuwe beveiligingsmaatregelen voor iOS, iPadOS en macOS
Wil je precies weten wat er in deze beveiligingsmaatregelen aangepast is, voor iOS en iPadOS vind je dat
hier, voor macOS kan je
op deze pagina terecht.
met dank aan forumlid ‘nnsa’, die dit nieuws als eerste meldde op het forum #iOS #iPadOS #macOS #Update