geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/HomePod-icoon.jpg
De eerste lading HomePods zouden onderweg naar Apple zijn
Met de HomePod zat het voor Apple even tegen. Tijdens de World Wide Developer Conference (WWDC) 2017 werd door Phil Schiller nog optimistisch aangekondigd dat die in december van datzelfde jaar uit zou komen, dus nog net op tijd voor de feestdagen.

Maar er ging wat mis, en tot de grote spijt van Apple zelf moesten ze ons allemaal laten weten dat de HomePod pas "begin van dit jaar" uitgebracht zou worden. Het lijkt er op dat dit "begin van dit jaar" nog voor eind januari gaat zijn, want volgens Taipei Times zouden de eerste één miljoen stuks inmiddels van Inventec naar Apple verscheept zijn.



De video hierboven laat een samenvatting zien van alle aankondigen tijdens de WWDC 2017. De aankondiging van de HomePod begint op 5 minuten en 28 seconden daarin.

Taipei Times laat ook weten dat dit voor het resultaat van Inventec dit kwartaal waarschijnlijk niet erg veel betekent:
Citaat


The Taiwanese company has begun HomePod shipments. However, revenue contribution from the product to Inventec is expected to be limited this quarter, as the initial shipment is not large,


De schattingen voor het totaal aantal HomePods dat Apple dit jaar zou kunnen verkopen liggen tussen de 10 en 12 miljoen. Maar niet alle HomePods zouden van Inventec komen, die zou de helft voor de rekening nemen, de rest zou bij van Hon Hai's Foxconn gemaakt worden.


Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De eerste lading HomePods zouden onderweg naar Apple zijn
18 januari 2018 - 22:44    reactie #1
geplaatst door: Sypie
Ziet er leuk uit... maar komt er hier niet in, net zoals de Google en Amazon speakers. Wat moet ik met een apparaat wat 24/7 een luisterend oor is? En muziek wat vanaf 1 punt komt kan nooit goed klinken, zo simpel is het. Met wat kunstmatige trucjes een "surround" effect creëren is een kwestie van wat bewerkingen over je geluid heen gooien.

Nee, dit apparaat is veel te duur en te beperkt voor een iSPy apparaat.