
Apple krijgt patent voor iMac uit één plaat glas
Nu zowel de Retina 4K en 5K iMac over ongeveer anderhalve maand hun eerste verjaardag vieren komen langzaam maar zeker de speculaties over de nieuwe iMacs op gang. Met de 16-inch MacBook Pro in gedachten lijkt een scherm met smallere randen wel heel erg voor de hand te liggen.
Maar bij Apple wordt natuurlijk verder vooruit gedacht,
dit nieuwe patent geeft ons daar alvast een leuk voorproefje van. Want daar gaat het om een iMac die uit één gebogen glazen plaat gemaakt is, met een standaard aan de achterkant waar dan de eigenlijke computer zit ingebouwd. Hieronder de afbeeldingen van de voor- en de achterkant uit het patent.

Apple krijgt patent voor iMac uit één plaat glas
Bij ieder patent hoort de kanttekening dat Apple voor heel erg veel dingen patent aanvraagt. Dat betekent beslist niet dat die dingen er allemaal ook gaan komen, integendeel. Maar dat neemt niet weg dat deze iMac met dit ontwerp waarschijnlijk wel veel handen op elkaar zou krijgen. Tenminste, als dit maar niet betekent dat we straks op een glasplaat moeten typen, dat lijkt vooral een recept voor een stevige toename van RSI.

Apple krijgt patent voor iMac uit één plaat glas
met dank aan forumlid ‘Mac OS X’, die dit nieuws als eerste meldde#iMac