
Drake’s album “Certified Lover Boy” vestigt nieuw record op Apple Music
Terwijl vorige week Kanye West’s
Donda een nieuw record vestigde voor het meest gestreamde album op Apple Music, is het na een paar dagen alweer van die troon gestoten. Ook nu gaat het om een rap-album, nu is dat
Certified Lover Boy van Drake.
Dit album met emoji’s van zwangere vrouwen als cover en waarop 21 nieuwe tracks te vinden zijn heeft als omschrijving “a combination of toxic masculinity and acceptance of truth which is inevitably heartbreaking. De productie was in handen van Drake zelf, maar ook van Noah “40” Shebib, Oliver El-Khatib en Noel Cadastre.
Dat dit nieuwe album een doorslaand succes is kunnen we ook afleiden uit het feit dat het record voor het meest gestreamde album al binnen de eerste 12 uur werd gehaald.
Naast Drake horen we op “Certified Lover Boy” onder andere ook de rappers Jay-Z, Lil Wayne, Future, Rick Ross en Lil Baby.
Hoeveel streams “Certified Lover Boy” in die eerste twaalf uur exact haalde is nog niet bekend, maar het moet meer zijn dan de 60 miljoen in de VS die “Donda” drie dagen daarvoor behaalde.
#AppleMusic