
Apple komt met oktober-event: Scary fast
Apple maakt zich op voor een nieuw productlancerings-event op dinsdag 31 oktober om 01.00 uur 's nachts lokale tijd. Het bedrijf maakte het event, genaamd ‘Scary fast’, bekend op de eigen
website en YouTube, na
geruchten dat Apple voor-bereidingen treft om updates voor de Mac line-up te onthullen.
Nieuwe Macs en MacBooks? Een M3 in een Mac? Wie zal het zeggen. Nog een paar nachtjes slapen (en één nachtje opblijven) en we weten het.

Apple komt met oktober-event: Scary fast
Apple's pagina voor het evenement toont een animatie van het Apple logo dat verandert in het Finder icoon, wat suggereert dat er nieuwe Macs onderweg zijn. Eerder deze week
meldde Mark Gurman van
Bloomberg dat Apple mogelijk een verrassings-event aan het plannen is waarbij de Mac centraal staat.
Volgens de geruchten zou Apple een vernieuwde 24-inch iMac kunnen onthullen, samen met een nieuwe MacBook Pro. Zoals Gurman meldt, begint Apple's voorraad van de 14- en 16-inch MacBook Pro's maar ook van de iMac op te raken. Dat zou er dus op kunnen duiden dat er binnenkort nieuwe modellen het licht gaan zien.
Komt Apple met nieuwe, snellere Macs?Eerdere geruchten wezen erop dat de nieuwe computers Apple's M3-chip zouden kunnen bevatten voor nog snellere prestaties. Andere geruchten hebben het weer over snellere M2-chips. Die snelheidsverbetering zou het in ieder geval kunnen zijn, waar Apple op zinspeelt met de naam ‘Scary fast’. Hoewel Apple normaal gesproken in oktober met nieuwe iPads komt, suggereert Apple analist Ming-Chi Kuo dat we die hoogstwaarschijnlijk pas volgend jaar gaan zien.
https://twitter.com/mingchikuo/status/1701564781696807357Apple hield zijn laatste ‘Wonderlust’ evenement in september, toen het de nieuwe iPhone 15 lijn, updates voor de Apple Watch en AirPods Pro met een USB-C oplaadhoesje onthulde. Het bedrijf toonde vorige week ook nog een goedkopere USB-C-compatibele versie van de
Apple Pencil zien.
Met het ‘Scary fast’ event over minder dan een week, hoeven we gelukkig niet lang te wachten om te zien welke verrassingen het bedrijf voor ons in petto heeft. Apple is in ieder geval klaar voor de feestdagen.
Met dank aan forumlid
nnsa, die dit als eerste meldde.
#ScaryFast