
Fitness+ in steeds meer landen, maar nog niet bij ons
Apple heeft een heleboel landen toegevoegd aan het rijtje waar Fitness+ beschikbaar is. Daardoor is het nu in totaal in 21 landen beschikbaar, maar de Lage Landen zitten daar nog steeds niet bij, terwijl ook bij ons toch ook
de prijs van Apple One verhoogd is.
Nieuw is dat in die landen Fitness+ ook te gebruiken is zonder Apple Watch. Je kan daar nu ook trainen met Apple met alleen een iPhone, zolang daar maar minimaal iOS 16.1 op staat. Fitness+ is in iOS 16.1 geïntegreerd in de
Conditie-app, die in het Engels trouwens Fitness heet (Apple Marketing houdt van namen die erg dicht bij elkaar liggen, bij de Apple TV is de verwarring inmiddels compleet).
Voor Apple reden om een commercial uit te brengen die deze nieuwe mogelijkheid om Fitness+ alleen met een iPhone te kunnen gebruiken in zonnetje zet. Hierboven kan je daar ook van meegenieten.
De muziek die je in deze commercial in de achtergrond hoort is Get Inspired van Genesis Owusu.
Hieronder vind je de complete lijst van alle landen waar
sinds kort Fitness+ beschikbaar is, meer over Fitness+ vind je
op deze pagina.
- Australië
- Brazilië
- Canada
- Colombia
- Duitsland
- Frankrijk
- Indonesië
- Ierland
- Italië
- Maleisië
- Mexico
- Nieuw Zeeland
- Oostenrijk
- Portugal
- Rusland
- Saudi Arabië
- Spanje
- de Verenigde Arabische Emiraten
- het VK
- de VS
- Zwitserland