
iOS 17 krijgt dagboek-app, maker Day One is daar niet blij mee
Volgens bronnen van The Wall Street Journal gaat Apple met iOS 17 een nieuwe app meeleveren
met codenaam Jurassic. Deze app is bedoeld voor ‘journaling’, met andere woorden, een app die je helpt bij het aanmaken en bijhouden van een dagboek.
Mocht je een dagboek onzin vinden, wetenschappelijk onderzoek
laat zien dat het bijhouden daarvan veel mensen helpt bij hun psychische gezondheid. Daarbij kan een app helpen met bijvoorbeeld de vraag waar je het moeilijk mee hebt, of juist waar je dankbaar voor bent. Of wat je vandaag wil bereiken, en wat je doelen zijn, zowel voor de korte als de langere termijn.

iOS 17 krijgt dagboek-app, maker Day One is daar niet blij mee
De maker van de app
Day One is hier niet blij mee, want dit is exact wat deze app doet. Hij claimt dan ook dat hiermee deze app
ge-Sherlocked wordt.
Die uitdrukking komt van het moment dat Apple een zoekfunctie in Mac OS X inbouwde, die de naam
Sherlock kreeg en erg veel leek op de toen erg populaire app Watson. De makers claimde dat Apple zonder toestemming hun ideeën had gebruikt, bij Apple hebben ze altijd volgehouden dat het een niets met het ander te maken had.
#iOS