
"klocki" is Apple's Gratis App van de Week
Zoals iedere week biedt Apple ons ook dit keer weer een week lang een app gratis aan in de App Store, Apple's Gratis App van de Week. Apple kiest daarbij afwisselend voor games met veel actie en puzzelspelletjes, af en toe afgewisseld met games voor de kleintjes.
Dit keer is het een puzzelspelletje waar de keuze op gevallen is, dat is "klocki", een rustgevende puzzel die langzaam maar zeker steeds meer een breinbreker wordt. Er zijn trouwens niet heel erg veel niveaus, als je er voor gaat zitten dan kan je deze game in een paar uur helemaal uitspelen.
Normaal gesproken kost deze game 1,09, op dit moment dus te vinden in de App Store
zonder dat je er wat voor hoeft te betalen. Deze game is te spelen op alle iDevices, zolang daar maar minstens iOS 8.0 op staat. Er zijn geen in-app aankopen, dus gratis is in dit geval ook echt helemaal gratis.
In de trailer en de gameplay video hieronder kan je snel zien of deze game wat voor jou is.