
Krakend geluid uit speakers van verschillende iPhone 15 modellen
Er is weer een probleem(pje) op het internet naar boven komen drijven: als het geluid op een iPhone 15 boven de 80 procent komt dan hebben meerdere gebruikers last van krakend geluid uit de speaker aan de bovenkant (dus de speaker die je ook tegen je oor kan gebruiken).
Dit probleem zou niet specifiek bij één model voorkomen, dus zowel de iPhone 15 als de 15 Plus en de 15 Pro en 15 Pro Max zouden er allemaal last van hebben.
De TikTokker hierboven verteld dat hij inmiddels al twee keer een vervangende iPhone van Apple gehad, maar dat alle drie de iPhone 15 Pro modellen die hij binnen heeft gekregen hetzelfde probleem vertonen. En dat hij daarna naar een Apple Store is gegaan, en dat alle iPhones die daar stonden er ook last van hadden.
En het is niet alleen deze TikTokker die er melding van maakt, ook bijvoorbeeld op Apple’s eigen Support Community
wordt hierover geklaagd.
Onduidelijk Ook in dit geval is het (nog) niet duidelijk of het om een probleem met soft- of hardware gaat. Mocht het om hardware gaan, dan is het nog niet bekend hoeveel iPhones hier last van hebben. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat dit bij alle verscheepte nieuwe iPhone 15 modellen het geval is, dan zouden er waarschijnlijk al veel eerder en veel meer meldingen over voorbij zijn gekomen.
#iPhone