
BundleHunt heeft weer veel aantrekkelijke software in de aanbieding
BundleHunt is één van de aanbieders van software voor erg interessante prijzen die we altijd in de gaten houden. Niet voor niets, want niet alleen de prijzen zijn daar erg interessant, ook de manier waarop ze aangeboden worden is verreweg de prettigste voor ons, de eindgebruikers.
Want BundleHunt werkt met een eenmalige Unlock Price, een klein bedrag dat je als ‘entreeprijs’ moet betalen om de aangeboden software aan te kunnen schaffen, daarna beslis je zelf welke software jij wilt kopen. Het gaat dus niet om een bundel met allerlei software waar je mogelijk niet op zit te wachten, je koopt alleen wat jij wilt. Het is dan ook erg belangrijk dat er erg interessante software bij zit, en dat is ook nu weer het geval.

BundleHunt heeft weer veel aantrekkelijke software in de aanbieding
Denk bijvoorbeeld aan
Tumult Hype met 90 procent korting of
DriveDx voor een kwart van de normale prijs. En dat zijn maar twee apps uit het hele aanbod, het zijn er nu maar liefst 49 in totaal.
Zoals altijd is ook deze keer al deze software weer te vinden op
de website van BundleHunt zelf. Op dit moment is de ‘entreeprijs’ maar 1 dollar, over twee dagen en ruim dertien uur (op het moment van schrijven) zal die prijs verhoogd worden, met hoeveel wordt niet vermeld.
met dank aan forumlid ‘iEscape’, die dit nieuws als eerste meldde