geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/CarPlay-icoon.jpg
Wat voor designs er allemaal mogelijk zijn met het nieuwe CarPlay
Kort na de WWDC kon je hier op MacFreak al zien wat de toekomst van CarPlay inhoudt, en dat Apple het aanbod voor ontwikkelaars en fabrikanten steeds verder aan het uitbreiden is. In de video van Apple bij dat nieuwsbericht kon je mogelijkheden zien, maar niet waar die toe leiden.

Daarvoor kunnen we terecht bij de mensen van BlackBox Infinite, een designergroep die voor de video hieronder heeft gebruikt wat Apple nu aanbiedt.


Daarbij hebben ze zich steeds laten inspireren door verschillende klassieke automodellen, waarbij ook duidelijk te zien is dat ze uit de VS afkomstig zijn. Want ze kozen de Porsche 911 Turbo, Ferrari Testarossa, Acura NSX, Honda S2000, Chevrolet Corvette (C4), DeLorean en de Lancia Delta Integrale.

Het resultaat mag er gezien worden, en ze vermelden er ook bij dat Apple de komende tijd nog veel meer dingen gaat toevoegen, waardoor de mogelijkheden nog verder uitgebreid zullen worden.

Wil je nog meer van dit project zien, dat kan op deze pagina van BlackBox Infinite zelf.


Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
geplaatst door: Cesar
Knap. Nu nog auto's die het allemaal ondersteunen en te betalen zijn.
geplaatst door: GeorgeM
Dat gaat eerste gaat vast wel komen, voor het tweede moet je waarschijnlijk wat meer geduld hebben.  ;)
geplaatst door: anraadts
Het ziet er allemaal in ieder geval wel erg mooi uit!  :)