
Brengt IonVR deze herfst echte VR naar de iPhone?
Of Virtual Reality (VR) vooral iets blijft voor de tech-wereld en gamers, of dat het op grote schaal door gaat breken weet natuurlijk nog niemand. Maar dat het steeds meer aandacht opeist is duidelijk, en met de almaar in kracht toenemende processors in Apple's iPhones lijkt dat ook een steeds beter platform voor VR.
Op dit moment kan je al voor een paar tientjes van Leap-HD of Homido een headset kopen waar je jouw telefoon in kan doen, maar dat zijn eigenlijk luxe uitvoeringen van Google Cardboard. En die geven niet echt een plezierige ervaring, je wordt er vooral snel duizelig van, onder andere door de slechte lenzen.
IonVR wil daarin graag verandering gaan aanbrengen, en wil in de herfst van dit jaar een VR headset uitbrengen met "MotionSync", hun optische systeem
waarvan ze claimen dat dit duizeligheid zal ondervangen. Hieronder de promo-video van IonVR, daar zullen we het voorlopig nog mee moeten doen.