
De hele Infinity Blade trilogie nu even gratis
Het zijn games die Apple vaak heeft laten zien tijdens keynotes, de serie Infinity Blade van de Chair Entertainment Group. Want deze games werden iedere keer zo gemaakt dat ze het maximale halen uit de grafische prestaties van de iDevices.
De eerste game kostte 5,99 bij het uitkomen, voor deel twee en drie moest 6,99 betaald worden. Dat staat in de verleden tijd, want op dit moment zijn ze alle drie de games tijdelijk gratis naar binnen te halen via de iOS App Store.
In de trailer van Infinity Blade III hieronder kan je snel zien of deze games wat voor jou zijn.
Hieronder de links naar de games, voor deel I is iOS 3.2 voldoende, voor deel II en III moet je minimaal iOS 6.0 op jouw iDevice hebben staan. Alle drie hebben ze in-app aankopen, maar de games zijn ook te spelen zonder dat je jouw portemonnee trekt.
Voor de fans: deze trilogie krijgt geen vervolg meer, maar bij Chair Entertainment zitten ze niet stil en hebben ze ook al gezegd dat de wereld van Infinity Blade in andere games terug zal komen.
Op dit moment zijn ze in samenwerking met JJ Abrams bezig met de game Spyjinx, die later dit jaar onder andere voor iOS uit zal moeten komen. Maar daar is verder nog niets van bekend, dus ook niet of daar iets van Infinity Blade in terug te zien zal zijn.