
Apple TV commercial met Siri, Kobe Bryant en Michael B. Jordan
De nieuwe Apple TV van de vierde generatie is duidelijk geen hobby meer voor Apple, want met enige regelmaat zien we nu commercials hiervoor voorbij komen. Inmiddels is er een nieuwe uit, waarin we acteur
Michael B. Jordan en basketball-ster
Kobe Bryant, die er binnenkort mee gaat stoppen, samen zien.
Het is duidelijk de bedoeling dat Michael B. Jordan gaat spelen in een film over Kobe Bryant, maar die heeft daar (zogenaamd) heel erg andere ideeën over. Tijdens de grappige uitwisseling tussen beide heren zien we vooral wat er allemaal met Siri kan. Bijvoorbeeld het makkelijk openen van een app (de NBA-app in dit geval), of snel naar een bepaald moment in een film gaan.
Het lijkt er op dat Apple de juiste toon heeft gevonden nu er recent is gekozen voor grappige commercials met bekende figuren. Want de teller bij
staat inmiddels al op bijna 9,5 miljoen, en deze nieuwe commercial voor de Apple TV is al meer dan 1,2 miljoen keer bekeken.