geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/AppleTVPlus-icoon.jpg
Apple krijgt waarschijnlijk de F1-rechten voor de VS
Volgens Business Insider zou Apple het zijn gelukt om de rechten voor de F1 in de VS te krijgen, tot nu toe waren die in handen van Disney’s ESPN. Dat dit lijkt te lukken is niet zo vreemd, want waar ESPN er 85 miljoen dollar voor overhad zou Apple maar liefst minstens 150 miljoen hebben geboden.

Het is te hopen dat deze deal bij Apple’s CEO Tim Cook met meer enthousiasme werd ontvangen dan waarmee hij hieronder de F1 finish-vlag zwaait.


Hoeveel Apple uiteindelijk precies geboden heeft is niet duidelijk, maar Business Insider heeft het dus over minimaal 150 miljoen dollar, terwijl het volgens deze bron tussen de 150 en 200 miljoen zou liggen.

Als deze deal doorgaat, dan betekent dat een aanzienlijke uitbreiding van de sportambities van Apple. Op dit moment heeft Apple TV+ de exclusieve rechten voor alle wedstrijden van Major League Soccer en Apple TV+ streamt ook elke week exclusieve MLB-wedstrijden via Friday Night Baseball.

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
geplaatst door: puk1980
https://tweakers.net/nieuws/240482/apple-gaat-exclusief-f1-races-uitzenden-in-de-verenigde-staten.html

https://www.apple.com/newsroom/2025/10/apple-is-the-exclusive-new-broadcast-partner-for-formula-1-in-the-us/

Citaat
Apple gaat exclusief F1-races uitzenden in de Verenigde Staten

Apple gaat vanaf volgend jaar Formule 1 uitzenden in de Verenigde Staten. De sport wordt vanaf dan uitgezonden via het Apple TV-abonnement, zonder extra kosten. Dat geldt alleen voor de VS; Apple TV-abonnees in Nederland en België krijgen dus geen toegang tot F1-uitzendingen.

Apple krijgt de uitzendrechten vanaf het seizoen van 2026, laat de techgigant weten in een persbericht. Het bedrijf behoudt die rechten voor ten minste vijf jaar. Amerikaanse Apple TV-abonnees kunnen vanaf 2026 dus alle vrije trainingen, kwalificatiesessies en races in de formule 1 live bekijken, zonder dat ze daar extra voor hoeven te betalen.

De F1 TV Premium-dienst, die onder andere extra F1-content en features als multiviewer biedt, blijft daarnaast beschikbaar in de Verenigde Staten, hoewel gebruikers daarvoor ook een Apple TV-abonnement nodig hebben. Gebruikers hoeven daar overigens niet extra voor te betalen.