geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/iPhoneX-icoon.jpg
De iPhone X kan de gebruiker ook onzichtbaar maken
Dat de TrueDepth camera van de iPhone X als noviteit in het begin zou zorgen voor veel filmpjes op YouTube lag for de hand. Daar zaten veel leuke dingen bij, zoals van Queen's Bohemian Rhapsody of van de beste Animoji Karaoke songs.

Maar het wachten was wat ontwikkelaars zouden kunnen gaan doen met deze techniek. Kazuya Noshiro is een Japanse ontwikkelaar die op Twitter een preview heeft gegeven van waar hij mee bezig is. Wat het eindresultaat gaat worden is nog niet bekend, maar de preview hieronder is in ieder geval minsten net zo vreemd als indrukwekkend.
Citaat





Het effect wat je hierboven ziet werd bereikt door eerst vanaf een vast standpunt de achtergrond te filmen, waarna diezelfde achtergrond gebruikt kon worden in plaats van het gezicht van de gebruiker.

Of de uiteindelijke app echt iets nuttigs zal zijn, of leuk wordt, is nog niet bekend. Op dit moment zijn de nuttige apps die uit Apple's ARKit voort zijn gekomen vooral meet-apps zoals AR MeasureKit of TapMeasure, of apps om je huis in te rechten, zoals Ikea Place.


Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De iPhone X kan de gebruiker ook onzichtbaar maken
27 december 2017 - 19:15    reactie #1
geplaatst door: DirtyMay
Leuk ?  :angry:
De iPhone X kan de gebruiker ook onzichtbaar maken
27 december 2017 - 23:46    reactie #2
geplaatst door: Leander
Doorzichtige grap!  :cool: