
HomePod Software 17.2 update zorgt voor bugfixes
Ook voor alle modellen van Apple’s HomePod staat er op de servers een update klaar, maar naar nieuwe dingen hoef je hierin niet op zoek te gaan. Want Apple heeft in deze update geen nieuwe dingen toegevoegd, het gaat vooral om het corrigeren van bestaande bugs.
Het enige die Apple daarvan specifiek noemt is het geval waarin een HomePod erg traag kon reageren op een verzoek, of soms zelfs helemaal niet.

HomePod Software 17.2 update zorgt voor bugfixes
klik of tap voor een grotere versie
Installatie van een update op je HomePodStandaard staat een HomePod ingesteld om automatisch alle updates te installeren. Als je dat liever zelf in de hand wil houden, op
deze pagina vind je daar de instructies voor. Heb je eenmaal daarvoor gekozen, op diezelfde pagina vind je ook de uitleg hoe je een update op je HomePod kan installeren.

HomePod Software 17.2 update zorgt voor bugfixes
#HomePod #Update