
Pixelmator Pro ondersteunt nu ook AI en EPS bestanden van Illustrator
Het team achter Pixelmator Pro blijft in een enorm tempo updates uitbrengen. Een week geleden kon je
hier op MacFreak al lezen dat in versie 3.5 veel HDR-opties waren toegevoegd, we leven een week later en er is alweer een grote update voor alle gebruikers van deze app.
Nu is er de mogelijkheid om AI en EPS bestanden van Adobe Illustrator in Pixelmator Pro te openen en te bewerken aan Pixelmator Pro toegevoegd.

Pixelmator Pro ondersteunt nu ook AI en EPS bestanden van Illustrator
En de ondersteuning voor deze formaten gaat ver. AI-documenten worden bijvoorbeeld geopend met de originele lagen, vormen, tekst en lagengroepen. En dankzij de volledige ondersteuning van metadata behouden AI-documenten hun originele laagnamen, kleurmarkeringen en verborgen lagen, die vaak verloren gaan in andere apps die alleen ingesloten PDF-previews in AI-bestanden openen.
En je kunt zelfs AI-documenten openen die zijn opgeslagen zonder PDF-previews.
Wil je meer weten over deze update,
op deze pagina vind je alle nieuwe dingen bij elkaar, en de release notes voor alle 3.5.x updates van Pixelmator Pro zijn te vinden
op deze pagina.
Nog even in de aanbiedingHeb je Pixelmator Pro nog niet en heb je wel interesse, het is vandaag nog te koop voor de helft van de normale prijs, waardoor je er nu
maar € 29,99 voor betaalt.
#PixelmatorPro