
Pure nostalgie in de Vintage Macintosh Programming Book Library
Of je inmiddels de jaren ziet klimmen en mogelijk dus de beginjaren van Apple hebt meegemaakt, of dat dit ver voor je tijd was, voor iedereen die Apple en Macs een warm hart toedraagt is
de Vintage Macintosh Programming Book Library zeker de moeite waard.
Het gaat hier om alle boeken over het programmeren uit de beginjaren van de Mac, allemaal duidelijk met liefde en zorg als prachtige Pdf’s gescand.

Pure nostalgie in de Vintage Macintosh Programming Book Library
klik of tap voor een grotere versie
Het gaat om totaal om maar liefst 158 Pdf’s, beginnend met ‘Understanding Apple Basic 1983’ tot en met ‘Mac Game Programming 2002’ met er tussenin ook titels als ‘Sex Lies and Video Games, How to Write a Macintosh Arcade Game 1996’.
Omdat het om ingescande Pdf’s gaat zijn ze groot, ik haalde bijvoorbeeld ‘Introduction to Macintosh Basic 1984’ naar binnen en dat was maar liefst 68,1 MB aan data. Nu deze site veel aandacht krijgt van Mac-sites als MacFreak dan ook de vraag om alleen binnen te halen wat echt je interesse heeft, om hun server niet nodeloos te belasten.