
Sommige gebruikers AirPods Pro 2 hebben last van wegvallende audio
Heb je de tweede generatie AirPods Pro en valt het geluid soms weg, dan ben je
niet de enige. Maar dit probleem is tot nu toe alleen nog maar op het forum van MacRumors gesignaleerd, en zelfs daar zijn er ook gebruikers die er geen last van hebben.
Met andere woorden, het lijkt hier te gaan om een probleem(pje) dat we vaak zien bij het uitbrengen van nieuwe devices: sommige mensen hebben in bepaalde omstandigheden last van een bug. Maar voor de meeste mensen is er niets aan de hand. Daarmee wil ik de problemen die deze mensen ondervinden natuurlijk niet bagatelliseren, de bedoeling is om het in perspectief te plaatsen.

Sommige gebruikers AirPods Pro 2 hebben last van wegvallende audio
Het is de moeite erbij te vermelden dat er in dat draadje op MacRumors ook mensen zitten die firmware 5A377 er op hebben staan. Deze update kwam vier dagen geleden uit, het lijkt er dus niet op dat die dit probleem heeft opgelost.
Heb je zelf last hiervan van vind je in datzelfde draadje van MacRumors ook een aantal oplossingen. En het is natuurlijk ook altijd een optie om iets wat je net hebt aangekocht terug te sturen onder garantie. Waarbij je dan natuurlijk hoopt dat de vervangende AirPods Pro geen last van dit probleem zullen hebben.