
Australische winkel stopt met AirTags vanwege zorgen over veiligheid
Bij iFixit zijn ze
duidelijk blij met Apple’s nieuwe AirTags. Niet alleen werken ze prima en zijn ze de kleinste van de trackers waarmee ze vergeleken werden, voor het eerst sinds jaren heeft Apple weer een device uitgebracht wat relatief makkelijk te openen is.
Dat openmaken ging met de andere trackers waarmee iFixit de AirTags vergeleek, de Tile Mate en Samsung’s Galaxy SmartTag, trouwens veel makkelijker, bij de AirTags moet je er echt wel even wat moeite voor doen. Maar dat was voor Officeworks in Australië nog niet voldoende, want dat bedrijf heeft tijdelijk de AirTags uit het assortiment gehaald omdat ze te gevaarlijk zouden zijn, kinderen zouden de batterij er te gemakkelijk uit kunnen halen.

Australische winkel stopt met AirTags vanwege zorgen over veiligheid
Onduidelijk is waarom ze bij iFixit de AirTags het moeilijkst open kregen, en ze bij Officeworks in Australië juist vonden dat dit te makkelijk ging. Apple heeft inmiddels al wel
gereageerd en ze zijn het er duidelijk niet mee eens:
AirTag is designed to meet international child safety standards, including those in Australia, by requiring a two step push-and-turn mechanism to access the user-replaceable battery.
We are following the regulations closely and are working to ensure that our products will meet or exceed new standards, including those for package labelling, well ahead of the timeline required.
#AirTags