
Vier nieuwe commercials voor de Apple Watch
Apple heeft vier nieuwe commercials voor de Apple Watch uitgebracht. Ook dit keer voor ons weer alleen maar online te zien, in de VS ook op de buis.
De eerste (Goals) legt de nadruk op fitness en het bereiken van doelen. Waarbij de man aan het eind, die zodra hij uit bed komt meteen begint te springen, hopelijk als grapje bedoeld is. Want eerst even rustig wakker worden lijkt een beter idee.
De tweede is Closer, met een focus op het gezin, van de geboorte van een kind tot het opvoeden ervan.
De laatste twee gaat over grote reizen met bijzondere momenten, één van een westers stel dat samen naar Beijing reist, de ander over een oosters paar dat naar Berlijn gaat. Opvallend daarbij is dat Apple bij beide voor een paar van twee vrouwen kiest.
Op zich niets nieuws, lesbische stellen zien we al jaren in commercials, zoals bijvoorbeeld
. Maar meestal wordt voor een gemengde aanpak gekozen, misschien dat ze bij Apple vonden dat de Closer-commercial daar al voldoende aandacht aan besteedde.
Verder lijkt die van het oosters paar gericht op de Aziatische markt, we zijn benieuwd hoe die daar ontvangen wordt.
En nu nog wachten tot Apple het aandurft om zo'n commercial te maken met twee mannen.