
Dood Richard Bull laat nog eens zien wat je nooit in bad moet doen
Voor de meesten van ons al dit een enorme open deur zijn: het is niet erg verstandig om je elektrische apparaten te gebruiken in een erg natte omgeving, zoals in bad, terwijl die verbonden zijn met de lader aan het lichtnet. Dat geldt voor een föhn, maar net zo goed voor een iPhone.
Bij Richard Bull, een inwoner van het Verenigd Koninkrijk, was dit kennelijk nog niet doorgedrongen. Het
resultaat is dat zijn vrouw hem dood in bad aantrof met brandwonden op zijn borst, arm en hand. Volgens de politie had hij zijn iPhone met de lader verbonden, met behulp van een verlengsnoer. Daarna legde hij waarschijnlijk op een gegeven moment de iPhone op zijn borst, waarna het misging en hij zichzelf elektrocuteerde.
De Britse politie wil nu contact opnemen met Apple en Cupertino ervan overtuigen dat er voortaan een waarschuwing op iPhones zou moeten staan. Het lijkt ons vergelijkbaar met de waarschuwing dat je geen honden in magnetrons moet stoppen. De, heel erg trieste, conclusie lijkt eerder dat Richard Bull zijn gezonde verstand had moeten gebruiken, en dat het heel erg vervelend is dat hij daar zo'n afschuwelijke prijs voor heeft moeten betalen.
The lijkt er trouwens op dat de elektrocutie mede kwam door het verlengsnoer, hoe de brandwonden op borst, hand en arm er kwamen is niet helemaal duidelijk. In de tussentijd misschien een goed moment voor ons allemaal om nog een tot ons door te laten dringen dat je nooit, maar dan ook echt
nooit, elektrische apparaten verbonden met het lichtnet in zo'n natte omgeving moet gebruiken.
Hieronder Richard Bull met zijn vrouw Tanya in gelukkiger tijden.
