
Toca Life: School is Apple's Gratis App van de Week
Ook deze week heeft Apple natuurlijk weer een Gratis App van de Week, dit keer is dat Toca Life: School van Toca Boca. Net zoals alle andere apps met episodes van Toca Life is ook deze app bedoeld voor de kleintjes.
Daarbij raken we ook meteen het probleem voor ons, want Toca Life: School ondersteunt 18 talen, maar het Nederlands zit daar niet bij. Spreekt jouw kind ook Deens, Duits, Engels, Fins, Frans, Indonesisch, Italiaans, Japans, Koreaans, Noors, Portugees, Russisch, Spaans, Thai, Trad. Chinees, Turks of Zweeds, dan is het misschien wel de moeite. Of je gebruikt het als app voor wat grotere kinderen om een vreemde taal te leren.
Ook hier avonturen voor kinderen in een omgeving die bekend en vertrouwd is, in dit geval dus een school. Zo kan je in Toca Life: School bijvoorbeeld een basketball-team trainen op het schoolplein, meedoen met de jeugdclub of een muziekinstrument spelen.
Toca Life: School draait op iedere iDevice waar minimaal iOS 6.0 op staat, en het is op dit moment dus
helemaal gratis in de iOS App Store. Er zijn helemaal geen in-app aankopen, dus gratis is in dit geval ook echt helemaal gratis, met alles erop en eraan.