
Siri kan ook je leven redden
Een jongen van 18 jaar in Murfreesboro, Tennessee in de VS was aan het werken aan zijn truck toen het allemaal mis ging. De auto raakte uit balans, en hij kwam er onder vast te zitten. Hij schreeuwde en schreeuwde, maar er was niemand in de buurt die hem hoorde.
Net toen het allemaal hopeloos leek hoorde hij plotseling het bekende dubbele toontje van het activeren van Siri. Al snel kreeg hij door dat Siri op zijn iPhone 4s in zijn kontzak geactiveerd werd als hij zijn heupen optilde.
Hiermee kon hij het alarmnummer 911 bellen, waardoor de hulpdiensten (Vanderbilt University Medical Center's trauma team, LifeFlight en Murfreesboro EMS) snel ter plekke konden zijn en hij het er levend vanaf heeft gebracht.
Meer details op
deze pagina van Fox 17 WZTV Nashville.