
Om drie uur vanmiddag start het Apple Event
Vanmiddag om drie uur onze tijd is het zover, dit keer staan Tim Cook en de zijnen op het toneel van het Howard Gilman Opera House van de Brooklyn Academy of Music, zoals hier op MacFreak al eerder in het nieuwsbericht bij het verschijnen van de aankondiging
te lezen was.
Er worden her en der lange artikelen geschreven over wat we allemaal kunnen verwachten, maar eigenlijk kunnen we daar ook heel kort over zijn. Zeker is dat er nieuwe modellen iPad Pro komen, met smalle randen en Face ID dat werkt in zowel landschap als portret-modus. Daarbij zit het er dik in dat we een demo gaan zien van de volledige versie van Photoshop waar bij Adobe hard aan gewerkt wordt, meer daarover in
dit eerdere nieuwsbericht hier op de site.

Om drie uur vanmiddag start het Apple Event
Verder is er een boel mogelijk, waarvan sommige pure speculatie zijn, terwijl van andere dingen er al wat geruchten voorbij zijn gekomen. Hieronder punt voor punt waar Apple ons vanmiddag verder mee zou kunnen verrassen:
- iPad mini
- Vernieuwde MacBook Air en/of
- Vernieuwde MacBook
- iMac (nieuwe processors)
- Mac mini (duimen we voor)
- Vernieuwde iMac Pro
- Preview Mac Pro?
- Apple Pencil 2
- AirPower (als die ooit nog komt)
- Vernieuwde AirPods
Vanmiddag weten we meer, en kan je hier op MacFreak de details lezen van alles wat Apple gepresenteerd heeft. Het event zelf is te zien via
deze pagina van Apple.
Dat kan met een iPhone, iPad of iPod touch met Safari en minimaal iOS 9.0, een Mac met Safari met macOS 10.11 (El Capitan) of later, of een PC met Windows 7, 8 of 10 (als het Windows 10 is dan alleen met Microsoft’s Edge browser).
Als laatste is het ook mogelijk met een Apple TV waarop de links naar de Apple Events altijd zichtbaar zijn. Voor de 2e of 3e generatie Apple TV moet er dan minimaal software 6.2 op staan, op een Apple TV 4 of later werkt het sowieso. Met een oudere Apple TV is het niet (meer) mogelijk om Apple Events te bekijken.
Het nieuws op MacFreak wordt gesponsord door Upgreatest (ssd upgrades op locatie)