geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/Sonos-logo.jpg
Sonos gaat de strijd aan met alle concurrenten (Upd.)
Eén van de devices die tijdens de komende feestdagen waarschijnlijk als warme broodjes over de toonbank zal gaan zijn de 'slimme' speakers. Naast Amazon's Alexa en Google Home komt Apple later dit jaar met de HomePod en ook Samsung gaat binnenkort zo'n speaker uitbrengen.

Eén van de grote spelers op de markt voor speakers in meerdere kamers was tot nu toe Sonos, en die gaan natuurlijk niet op hun handen zitten en lijdzaam toekijken hoe de concurrentie ze vermorzelt. In tegendeel, die gaan een speaker uitbrengen die naadloos zou moeten samenwerken met die van de concurrentie.



Dat is te zien aan wat Sonos bij de FCC heeft ingediend, daarbij gaat het om draadloze 'slimme' speaker met ingebouwde "far field" microfoon en stem-controle. Maar het meest opvallende is waarschijnlijk dat de Sonos volgens de eigen informatie ook met andere systemen zal samenwerken, zowel wat betreft stem-commando's als voor muziek (bijvoorbeeld Apple Music of Spotify).
Citaat


The EUT is 802.11 a/b/g/n (HT20) Client Device. Product model S13 is a high-performance all-in-one wireless smart speaker and part of Sonos' home sound system. S13 adds integrated voice control functionality with far field microphones. Moreover, the device will support multiple voice platforms and music services, allowing customers to effortlessly control their music on Sonos.




Update: Inmiddels is bekend geworden dat Sonos deze nieuwe speaker op 4 oktober zal presenteren aan het grote publiek.


Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Sonos gaat de strijd aan met alle concurrenten (Upd.)
29 augustus 2017 - 14:31    reactie #1
geplaatst door: de Redactie
Er is een update bij dit nieuwsbericht gezet.