Packagemaker script(s)
20 juni 2005 - 03:06   
geplaatst door: Godfather
Ik vind packagemaker makkelijk, iceberg ook, maar ik mis de optie die Vise naar het schijnt wel heeft, zoeken naar een folder of bestand. Ik ben een mappack aan het maken voor Zero Hour (spel) en ik wil graag dat de gebruiker niets hoeft te doen (alleen dan 'accept' klikken).

Dus ik wil NIET dat de gebruiker handmatig naar de correcte folder hoeft te zoeken. Het mapje heet 'Maps' en daarin wil ik mijn bestanden plaatsen. Maar aangezien Maps nogal een standaard naam is wil ik het liefst ook dat de installer/script zoekt naar de bovenliggende 2 mappen. Die moeten zoals volgt zijn:

'/Zero Hour/User Data/Maps/'

Het mapje Maps kan dus overal op de HD('s) staan en ook nog eens meerdere keren, vandaar de 2 bovenliggende checks. Hoe zoek ik dan dat mapje op?

Bij voorbaat dank!  :worship:

Mac Pro '08 - iPad 16GB - iPhone 6 - Next Gen MB Pro
Packagemaker script(s)
20 juni 2005 - 13:30    reactie #1
geplaatst door: TLM
Die mapstructuur kan toch gewoon onder de Home directory
staan (~/Zero Hour/User Data/Maps/) en dan is er geen
probleem meer om te controleren of die mappen bestaan en
ze eventueel aan te maken ... toch?


TLM

Packagemaker script(s)
20 juni 2005 - 14:25    reactie #2
geplaatst door: Godfather
Errr... Stel de gebruiker heeft Zero Hour niet in zijn home staan, maar bijvoorbeeld in applications... Wat dan? Dan maakt packagemaker zelf die directories aan, maar compleet nutteloos.

edit: Het script moet dus een shell of perl script zijn, naar het schijnt.

(Bewerkt door Godfather om 13:47, 21-06-2005)

Mac Pro '08 - iPad 16GB - iPhone 6 - Next Gen MB Pro