geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/CarPlay-icoon.jpg
Apple bevestigt dat CarPlay 2 vertraging heeft opgelopen
Tijdens de presentatie van iOS 16 in september 2022 kregen we ook een voorproefje te zien van de volgende generatie van Apple’s CarPlay. Bij CarPlay 2 zou het mogelijk zijn om alle schermen in een auto te gebruiken, en op de website van CarPlay stond dat dit in 2024 in auto’s te vinden zou zijn.

Inmiddels is het 2025, en is er nog niet één auto met het vernieuwde CarPlay op de markt en heeft Apple dat jaartal van de website van CarPlay verwijderd.

https://www.macfreak.nl/modules/news/images/zArt.CarPlay2WebsiteTheNextGenerationOfCarPlay.jpg
Apple bevestigt dat CarPlay 2 vertraging heeft opgelopen

klik of tap voor een grotere versie

In de afbeelding hierboven zie je hoe die website er voor kort uitzag, het rode kadertje met “First models arrive in 2024” is nu verwijderd.

Ondertussen heeft Apple de volgende verklaring hierover naar buiten gebracht:

Citaat
The next generation of CarPlay builds on years of success and insights gained from CarPlay, delivering the best of Apple and the automaker in a deeply integrated and customizable experience. We continue to work closely with several automakers, enabling them to showcase their unique brand and visual design philosophies in the next generation of CarPlay. Each car brand will share more details as they near the announcements of their models that will support the next generation of CarPlay.
Onze vertaling:

Citaat
De volgende generatie van CarPlay bouwt voort op het jarenlange succes en de inzichten die zijn opgedaan met CarPlay, en biedt het beste van Apple en de automaker in een diep geïntegreerde en aanpasbare ervaring. We blijven nauw samenwerken met verschillende autofabrikanten, zodat ze hun unieke merk en visuele ontwerpfilosofie kunnen laten zien in de volgende generatie CarPlay. Elk automerk zal meer details bekendmaken naarmate de aankondiging van hun modellen die de volgende generatie CarPlay zullen ondersteunen dichterbij komt.
Welke de automerken zijn waar Apple het over heeft is op dit moment nog niet bekend, maar in het verleden zagen we al voorbeelden van Porsche en Aston Martin voorbijkomen, en deze registratie liet al zien dat er ook bij Audi aan gewerkt wordt.


Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.