geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/Siri-iOS18-icoon.jpg
Apple zelf over hoe het er nu voor staat
Vooraf was het interessant hoe Apple de terugtrekkende beweging die het heeft moeten maken toen bleek dat het de beloftes over Siri tijdens de WWDC 2024 niet waar kon maken zou brengen. Craig Federighi spectaculaire entree als zogenaamde F1 coureur deed het ergste vrezen.

Maar meteen bleek dat de koe meteen bij de hoorns gepakt zou worden, want de openingszin van Craig Federighi ging alleen maar over dit onderwerp.


Citaat
As we’ve shared, we’re continuing our work to deliver the features that make Siri even more personal. This work needed more time to reach our high quality bar, and we look forward to sharing more about it in the coming year.
De vertaling:

Citaat
Zoals we eerder lieten weten, werken we verder aan de functies die Siri nog persoonlijker maken. Dit werk had meer tijd nodig om onze hoge kwaliteitsnorm te halen en we kijken ernaar uit om er het komende jaar meer over te vertellen.
Maar dat statement alleen was natuurlijk niet voldoende, en dus gaven zowel Apple’s senior vice president of Software Engineering Craig Federighi als Greg “Joz” Joswiak, Apple’s senior vice president of Worldwide Marketing twee interviews aan journalisten. Waarbij met name Joanna Stern erom bekend staat dat ze nergens doekjes om windt, het waren dus geen laffe keuzes.


In deze context is het nog wel de moeite om te vermelden dat deze twee dit jaar geen gesprek hadden met John Gruber, iets wat ze de afgelopen jaren altijd wel deden. Dat had ongetwijfeld te maken met het stuk Something Is Rotten in the State of Cupertino, dat Gruber eerder dit jaar schreef.

Daarbij speculeerde hij dat we mogelijk bedot waren, en dat er helemaal geen werkend model ten grondslag lag aan de demo’s die we tijdens de WWDC van vorig jaar te zien kregen. Dit wordt tijdens de interviews hierboven dan ook niet voor niets ontkend. En dat gebeurt erg duidelijk en erg stellig.

Er lopen inmiddels rechtszaken hierover in de VS, dus mogelijk krijgen we hier in de toekomst ook nog onder ede iets over te horen.

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Apple zelf over hoe het er nu voor staat
vandaag 11:34    reactie #1
geplaatst door: sdequack
Een artikel in NRC hierover (betaalmuur)
geen onderschrift