Met macOS 15.3 kunnen wij ook Genmoji maken
17 december 2024 - 15:48   
geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/Sequoia-icoon.jpg
Met macOS 15.3 kunnen wij ook Genmoji maken
Eén van de vele nieuwe dingen in iOS 18.2 is de mogelijkheid om je eigen emoji te maken, iets wat van Apple Marketing de titel ‘Genmoji’ heeft meegekregen. Voor Apple een reden om daarover een commercial te maken, alleen lijkt het er op dat daarbij nogal wat ‘creatieve vrijheid’ gebruikt werd.

Maar opvallend genoeg was deze mogelijkheid afwezig in iPadOS 18.2 en macOS Sequoia 15.2, kennelijk was alle aandacht bij Apple even alleen op iOS gericht.


Voor iedereen die dat jammer vindt is er goed nieuws, want in de eerste bèta-versie van macOS Sequoia 15.3 blijkt deze mogelijkheid wel aanwezig, zoals in het voorbeeld hieronder te zien is.

https://9to5mac.com/wp-content/uploads/sites/6/2024/12/genmoji-mac.jpg
Met macOS 15.3 kunnen wij ook Genmoji maken

klik of tap voor een grotere versie, afbeelding van 9to5Mac

Kies je een emoji in macOS 15.3 dan is er een nieuw knopje te zien. Daarmee kan je de emoji die je wilt maken beschrijven, waarna Apple Intelligence jouw omschrijving automatisch omzet in een Genmoji.

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Met macOS 15.3 kunnen wij ook Genmoji maken
17 december 2024 - 22:18    reactie #1
geplaatst door: Quokka_61
Nog even en we zijn weer terug bij de hiëroglyfen van de oude Egyptenaren  :boring: