
Eén AirTag kan 5 miljoen waard zijn
Een timmerman in de Amerikaanse staat Maryland was het helemaal zat dat er ’s nachts steeds duur gereedschap verdween, na twee keer liep de schade al in de duizenden dollars. Daarom voorzag hij een paar van de duurste apparaten van
Apple’s AirTags.
Daardoor kwam bij de derde diefstal de teller niet alleen op maar liefst 50 apparaten, de dieven konden nu ook in de kraag gevat worden.
https://x.com/HCPDNews/status/1793741188991742119Nadat hij de plek gevonden had gaf hij een seintje aan de politie, die gelukkig ook meteen in actie kwam nadat er een huiszoekingsbevel geregeld was. In de opslagruimte werden inderdaad de spullen van de timmerman gevonden, maar dat was maar het begin. Niet alleen lag die opslagruimte helemaal vol met gestolen apparatuur, uiteindelijk werden er op maar liefst 12 andere locaties nog veel meer gestolen spullen gevonden.
Er is er nog niemand gearresteerd, de politie is bezig met onderzoek naar meerdere verdachten. De totale waarde van alle teruggevonden goederen wordt door de politie tussen 3 en 5 miljoen dollar geschat. Inmiddels hebben al 80 slachtoffers hun spullen terug, en is er zelfs een apart
formulier op het web gezet waarin gestolen spullen geclaimd kunnen worden.