
Prototype Apple Watch Series 10 met een mysterieuze sensor
Het account ‘Stella - Fudge’ is al een tijd actief op Twitter, het sociale medium dat tegenwoordig als X door het leven gaat. Degene die daar achter zit houdt duidelijk van prototypes, waardoor we van tijd tot tijd toch een kijkje krijgen achter de schermen bij Apple.
Dit keer gaat het om een Apple Watch Series 10 waarvan de sensoren veel dichter op elkaar geplaatst zijn, waardoor er ruimte is voor een extra ring.
https://x.com/StellaFudge/status/1906777369546727641Mocht je zo snel niet weten hoe de achterkant van de Apple Watch modellen die Apple op dit moment op de markt heeft er uitzien, dan hieronder een geheugensteuntje. Deze afbeelding komt trouwens van Apple zelf, en is te vinden op de Apple Support-pagina
Je hartslag in de gaten houden met Apple Watch.

Prototype Apple Watch Series 10 met een mysterieuze sensor
klik of tap voor een grotere versie
Er doen al een tijd geruchten de ronde dat er bij Apple gewerkt wordt aan bloeddruk- en bloedglucose-sensoren voor de Apple Watch. Er zou met deze nieuwe sensoren zijn geëxperimenteerd tijdens de prototypefase van de Series 10, maar uiteindelijk werden deze toch uitgesteld Dit prototype zou zijn gebruikt voor interne tests met deze nieuwe sensoren.
Hoewel dit prototype volledig functioneel is draait het helaas op een interne
build van watchOS 11.1 zonder dat de standaard apps zijn geïnstalleerd (deze kunnen alleen worden gedownload via het interne netwerk van Apple). Daarom is er jammer genoeg niet mogelijk om te onderzoeken of de gezondheids-apps op dit Apple Watch Series 10 prototype nieuwe, nog niet uitgebrachte functies hebben.