
Tip: zo speel je een video beeld in beeld in Safari in Tahoe
In macOS Tahoe heeft Apple de optie om een video beeld in beeld (picture-in-picture) in Safari af te spelen op een andere manier toegepast dan in voorgaande versies van macOS. Zoals zo vaak bij dit soort opties is die erg makkelijk, als je eenmaal weet waar het zit en hoe het werkt.
Om deze optie te activeren moet je in Safari een video hebben die speelt, in het voorbeeld hieronder is dat in
dit nieuwsbericht van MacFreak.

Tip: zo speel je een video beeld in beeld in Safari in Tahoe
klik of tap voor een grotere versie
In de schermafbeelding hierboven zie je de twee optie waarmee je in Safari in macOS 26 Tahoe de optie beeld in beeld kunt activeren.
Dat kan dus door op het knopje links in de adresbalk te klikken en daar te kiezen voor 'Activeer beeld in beeld' (1). Maar nog makkelijker, en sneller, is waarschijnlijk om even te met de rechtermuis-knop of de met de Control-toets ingedrukt te klikken op de video, en daar te kiezen voor exact dezelfde optie (2).