geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/FinalCutProX-Icoon.png
Apple slaat nieuwe weg in met nieuwe serie commercials
Van tijd tot tijd slaat Apple een nieuwe weg in met commercials, waarmee soms ook een afslag in aanpak en stijl wordt gemarkeerd. Het is nog niet duidelijk of dat nu ook het geval is, een feit is dat de vier nieuwe commercials hieronder een stijl hebben die we nog niet eerder van Apple zagen.

Alle vier zijn in zwart-wit uitgevoerd, en de boodschap wordt overduidelijk in tekst weergegeven, waarbij bij de eerste drie ook 3D wordt gebruikt.





De thema’s die in deze commercials aan bod komen zijn:

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Apple slaat nieuwe weg in met nieuwe serie commercials
26 mei 2025 - 09:49    reactie #1
geplaatst door: SmurfGTL
Een hoog 90's gehalte, maar dan wat minder gepixeld.
iMac late 2017 - 21,5" - i5 iMac late 2013 - 21,5" - i5  iPhone SE 2016  iPhone 13 mini  iPad Air 3 WiFi  iPod nano 7  en nog wat Windows en Android dingen.
Apple slaat nieuwe weg in met nieuwe serie commercials
26 mei 2025 - 11:30    reactie #2
geplaatst door: NicoJ
Hm, het haakt een beetje in op de verhalen dat er achter iedere straathoek een gevaar loert. Het speelt in op angsten.
Er zit wat mij betreft niet echt een positieve boodschap in. En die associatie had ik vroeger toch vaak wel met Apple advertenties.