En natuurlijk; veel mensen hebben geen idee hoeveel Hz hun schermpje is, en zullen het verschil nooit weten... totdat ze een beetje scrollen op een scherm met 90, 120, etc. Hz, en ze verpest zijn voor het leven.
Veel mensen willen graag iets beters dan een 60Hz display bij een telefoon van 969 euro.En natuurlijk; veel mensen hebben geen idee hoeveel Hz hun schermpje is, en zullen het verschil nooit weten... totdat ze een beetje scrollen op een scherm met 90, 120, etc. Hz, en ze verpest zijn voor het leven.
Welke iPad wordt het meest verkocht? Ik denk niet de mini, dus of mensen echt een grote iPhone willen als er ook de iPad mini is 😉
Groter? Waar laat je het dan?...
Alles wat een écht groot scherm heeft en waarmee je 'gewoon' kan bellen, is opvouwbaar.
Ik zat ook gelijk aan een iPad mini te denken. Die is er nl. ook in cellular uitvoering, zodat je er zélfs mee kan bellen...
Ik heb nu een 6.7" scherm, en dat past probleemloos in al mijn broekzakken. Met meer dan voldoende ruimte om te groeien tot 6.9". Geen enkel probleem dus, zolang je geen damesmodel skinny jeans draagt.
Hij wil een telefoon met één hand kunnen bedienen en dat lukt mij bij mijn iPhone 15 niet. Lukt dat bij jouw telefoon wél?
Ik verwacht dat grotere letters eerder nodig zijn.
Je weet dat je de bovenkant van je scherm omlaag kunt 'trekken', zodat je met je duim naar bovenste deel van het scherm kunt?[edit] Ik besef nu dat het wat anders ligt bij de standaard + pro modellen, ik doe hier ook met een mini en met dat omlaag trekken kan ik deze toch even met 1 hand bedienen. Toch wel pluspunt van de mini, hoor! Maar ik snap wel dat mensen groter willen, we zitten er godganse hele dagen op, bij wijze van spreken!