PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
29 januari 2010 - 20:33   
geplaatst door: lions90
Hoi,

Ik heb gisteren de PS3 mediaserver gedownload en deze op de iMac geinstalleerd. Ik heb draadloos internet en mijn PS3 is ook draadloos verbonden. Als ik de PS3 aanzet dan vind hij de media server en zie ik hem ook in het menu staan. Mijn vraag is hoe kan ik nu bijvoorbeeld foto's of films bekijken want als ik foto's selecteer onder het ps3 menu dan zie ik niet de inhoud van de iMac....ik zal uiteraard nog iets zijn vergeten of fout doen. Hopelijk dat iemand de oplossing weet, want ik kan geen goede handleiding vinden online.

Gr,
Justin

PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
30 januari 2010 - 01:08    reactie #1
geplaatst door: BartjeGossen
Je moet op je Mac in het programma ps3mediaserver wel eerst wat mappen instellen om daarmee toegang te verlenen. Zo kun je de map afbeeldingen en films toevoegen (wellicht dan even programma opnieuw opstarten) en die mappen kun je dan via je PS3 benaderen.

Nadeel van dit programma is dat je via de mappenstructuur moet bladeren en niet volgens je iPhoto-indeling (of iTunes als je ook je muziekmap aanwijst). Je kan dan ook bestanden kopiëren naar de harde schijf van je PS3 via het driehoekje.

Succes!

PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
30 januari 2010 - 09:43    reactie #2
geplaatst door: lions90
Hoe verleen je dan toegang mbt die mappen? Is er nog een ander programma dat beter is dan de ps3 media server?
PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
30 januari 2010 - 11:04    reactie #3
geplaatst door: BartjeGossen
Dit is mijns inziens het beste programma. Je kan namelijk zo'n beetje alles af laten spelen. Zo kun je gehele VIDEO_TS mappen afspelen. Je hoeft dus niet te pielen met conversie. Hiervoor lever je wel wat gemak in. Alternatieven (die wel dit gemak hebben, maar niet volledig gratis zijn) zijn:

- Eyeconnect (van de makers van EyeTV)
- Medialink van Nullriver

Daarbij heb je wel integratie met bijv. iPhoto en iTunes. Eyeconnect en Medialink zijn wel weer wat kieskeuriger met videoformaten. Ben je echter handig met Handbrake dan hoeft dat geen bezwaar te zijn.

Verder kun je zoeken op DLNA en Mac. Dan komen er nog meer alternatieven.

Met betrekking tot je vraag over de mappen. Als je het programma opent dan zie je 8 tabbladen: Status, Traces ... t/m ... Over. Kies Navigatie. Druk op het plusje en selecteer de mappen waar je de inhoud hebt staan die je op je PS3 wil zien (je kan ook een hele schijf selecteren).

Voordat je volgende vraag gaat over de juiste ondertiteling. Kies tab Transcoding. Typ bij 'ondertiteling taal prioriteit': "dut" (zonder aanhalingstekens). Evt. kun je dat eronder nogmaals typen. Kies opslaan en start het programma eventueel opnieuw op.

PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
30 januari 2010 - 13:38    reactie #4
geplaatst door: lions90
Ok bedankt voor je antwoord..heb de instellingen veranderd alleen zie ik niet de optie "ondertiteling taal prioriteit'. Verder zie ik bij de status dat de transcoding buffer status op leeg staat. Hoort dit?
PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
30 januari 2010 - 15:32    reactie #5
geplaatst door: lions90
Ok het werkt!..super...even een avi getest dat werkt. Video_ts nog niet maar dat zal ook wel lukken dan. Bedankt voor de tips.

Alles is draadloos nu...verbluffend dat dit werkt  :happy:

(Bewerkt door lions90 om 15:46, 30-01-2010)

PS3 mediaserver 1.10.5  icm iMac
30 januari 2010 - 16:05    reactie #6
geplaatst door: BartjeGossen
Buffer loopt vol zodra je iets start vanaf je PS3.