Weg met de overheid weg met de mensheid.
iPad battery
14 maart 2010 - 15:17    reactie #1
geplaatst door: zone5700
$ 105.95 Pfff
Kunnen er geen Euroshopper batterijen in zoals in de muis, gelukkig hebben we bij muis en toetsenbord geen koppelverkoop.
iPad battery
14 maart 2010 - 18:29    reactie #2
geplaatst door: PSYCHOMAC
Tja... een beetje vreemde manier om een topic te openen...

Is het alleen ter informatie?  Ben je benieuwd wat het in NL gaat kosten?
Bij toeval gevonden? Uit een artikel? En wat werd er daar over gezegd?


Een beetje 'kaal' zo...

iMac 2007 20", iMac 27", iMac 21", 10x iMac G3 , 2x iMac G4, 1x iMac G5 ,2xPM dual 1.8 en dual 2.0 G5; 2x MacPro ;15/17/23inch Display(alu en model ervoor), powerbook 12/15/27inch,  Apple TV, 2xApple Cube/17 "ADC Scherm, PM G4 QuickSilver, en verder nog veel te veel om op te noemen. Een verzamelaar dus!
iPad battery
14 maart 2010 - 18:34    reactie #3
geplaatst door: jschaafsma

If your iPad requires service due to the battery’s diminished ability to hold an electrical charge, Apple will replace your iPad for a service fee

diminished : wat is precies het criterium ? Zit er een indicator op de iPad ?
Dat gaat nog een boeiende discussie worden.

Een ik zou dat ding bijna gaan kopen macfreaker.

Groet

Suppose war breaks out .....
and nobody turns up.
iPad battery
14 maart 2010 - 18:58    reactie #4
geplaatst door: Sypie
Zo ken ik er nog 1: http://www.apple.com/support/iphone/service/battery/

Oftewel de iPhone batterij laten vervangen is ook een dure aangelegenheid. Maar als je een merk als Apple kunt kopen dan zullen de servicekosten ook geen probleem zijn.

Wat in het verhaal van de iPad veel interessanter is: Er wordt geen nieuwe batterij geplaatst... nee je krijgt een refurbished iPad omdat het te lastig is om het apparaat te openen en weer netjes dicht te maken.

(Bewerkt door Sypie om 19:01, 14-03-2010)

iPad battery
14 maart 2010 - 19:14    reactie #5
geplaatst door: Robert
[news]Ik geloof inderdaad dat de reageerders tot nu toe de essentie misten, i.p.v. een batterij een andere iPad is op zijn minst een nieuw concept te noemen...[/news]
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iPad battery
14 maart 2010 - 19:26    reactie #6
geplaatst door: JPZ
Niet zo'n fout concept, eigenlijk, dat zouden ze met de iPhone ook moeten doen.

(ik vraag me wel af of er veel originele eigenaren het overlijden van de batterij mee zullen maken, als ik kijk naar mijn eigen, 2 jaar oude iPhone, is de batterij nog in prima staat, en voor mijn gevoel niks minder dan nieuw)


De openingspost zou wel wat duidelijker worden van een korte uitleg bij de link.....

300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!