Apple behalve arrogant nu ook Macht
22 mei 2010 - 21:18    reactie #125
geplaatst door: het ModeratorTeam
Voordat we hier een hele discussie over dit onderwerp krijgen: MacFreak is een openbaar forum en als je bezwaar hebt dat wat je hier schrijft elders gebruikt wordt dan moet je het waarschijnlijk niet schrijven. Want in dit geval meldt Rien Doorn het netjes, wat als dat niet gebeurd was?

Verder een paar punten die hier op betrekking zijn: als gebruiker heb je geen copyright op wat er hier geschreven wordt, dat copyright ligt bij MacFreak. Maar dit copyright is, voor zover wij ons kunnen herinneren, nog nooit uitgeoefend en dat waarschijnlijk ook nooit gebeuren. Precies om de reden die hierboven staat, het internet is nu eenmaal een open medium. De enige contact die wij ons kunnen voorstellen is als er openbaar volledige stukken gekopieerd zouden worden, als dat hier gebeurd uit andere bronnen op het internet zonder toestemming grijpen wij ook in.
En als je vindt dat je naam te herkenbaar is, dan kan je bij de admin altijd om een alias vragen. Je loginnaam blijft dan wel dezelfde, maar op het forum zal de nieuw gekozen naam zichtbaar zijn.

met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
Apple behalve arrogant nu ook Macht
22 mei 2010 - 21:50    reactie #126
geplaatst door: rvanoostrum
Pardon? Er is geen discussie over dit punt. Ik stel 'slechts' een vraag. Is mijn vraag te moeilijk te beantwoorden? Dat wil ik dan graag van Rien zelf vernemen. Wordt ik nu gedwongen om mijn toestemming te geven? Heb ik niet beaamt dat de werkwijze van Rien mijn respect heeft?

Ik heb het idee dat ik hier nu openlijk terechtgewezen wordt 'hoe ik het in mijn hoofd durf te halen om niet onvoorwaardelijk mijn toestemming te geven!' Vervolgens wijs je mij op copyright op dit forum. Kennelijk heb ik mijn rechten op het moment dat ik op de 'verstuur' knop heb gedrukt opgegeven. Ik vermoed dat zodra Apple dat zou doen met de apps welke aangeboden worden voor publikatie in de app store de iPhone en iPad een dood platform zijn.

Ik begrijp dan eerlijk gezegd niet dat Rien hier op volkomen integere wijze mij en de andere gebruikers om toestemming vraagt. Kennelijk moet hij helemaal niet bij mij zijn! De rechten liggen bij MacFreak, dus sta ik buitenspel.

Ik geef in ieder geval nog geen toestemming, laat dat duidelijk zijn. Niet vanwege deze naar mijn mening idiote opmerking, maar omdat ik graag wil weten wat het belang is van het noemen van de namen van de in dit draadje optredende leden. Wie verschuilt zich hier trouwens achter 'Moderator'?

en de groeten van ronald
Apple behalve arrogant nu ook Macht
22 mei 2010 - 22:06    reactie #127
geplaatst door: Rien Doorn

Citaat
rvanoostrum om 19:48, 22-05-2010

Citaat
Rien Doorn om 16:39, 22-05-2010
Nee, anonimisering is niet de bedoeling. Het is zoals het is..

Kan je aangeven wat het belang van de namen van de betrokken leden hierin is?

Jawel hoor, dat kan ik wel.

Non, je ne regrette Rien
Apple behalve arrogant nu ook Macht
22 mei 2010 - 22:10    reactie #128
geplaatst door: rvanoostrum
@Moderator
Ik heb zojuist even de gebruikersvoorwaarden voor dit forum er nog eens op nagelezen. Daar staat niets in over het automatisch overdragen van copyright aan MacFreak. Ik kon dat dus ook niet weten. En dit zal daarmee dan ook niet op dit draadje van toepassing kunnen zijn.

Daarnaast lijk je ervan uit te gaan dat ik het een probleem vindt dat mijn naam te herkenbaar is in dit draadje. Dat is een heel andere kwestie. Ik ben nieuwsgierig geworden naar het belang van de namen van de leden bij het gebruik van dit draadje als een 'casestudy' bij een workshop. Deze nieuwsgierigheid is gewekt na het ontkennende antwoord van Rien op mijn vraag of voor dat doeleinde dit draadje ook geanonimiseerd zou worden. Kennelijk is er een expliciete reden om dat niet te doen. Daar vraag ik naar. Ik denk niet dat ik daarmee een terechtwijzing verdient heb middels een eerder nog niet bestaande, ad hoc verzonnen regel over het copyright.

(Hiermee ben ik in ieder geval weer even on-topic :biggrin:)

en de groeten van ronald
Apple behalve arrogant nu ook Macht
22 mei 2010 - 22:20    reactie #129
geplaatst door: Ziegler
Ik weet niet zo goed hoe ik dit aardig moet zeggen . . . . .
Laat ik het zo zeggen: mocht ik in een café per ongeluk aan hetzelfde tafeltje als jou komen te zitten dat laat ik de avond voor wat het is en ga vroeg naar bed.
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 00:06    reactie #130
geplaatst door: Ger Nijkamp
[news]
Citaat
Rien Doorn om 9:53, 21-05-2010
@Ger, misschien kun je het niet begrijpen omdat jij het anders interpreteert dan anderen.

De verlichting van een stoplicht bestaat uit de kleuren paars, blauw en bruin. Trouwens: is het eigenlijk wel een stoplicht..? 't Zou ook donderdag kunnen zijn.

:biggrin:

Nee, ik ben niet gek geworden. Dit soort teksten krijg je als je algemeen geaccepteerde feiten door interpretatie laat kleuren. Da's prima, en in beginsel was ik serieus geïnteresseerd waar die kleuring door werd veroorzaakt. Maar je kunt hier geen discussie op bouwen: stoplichten zijn rood, oranje en groen verlicht. Punt. Als er over zo'n type basaal gegeven geen consensus bereikt kan worden is iedere discussie zinloos. Precies de reden dat ik een paar pagina's geleden ben afgehaakt.

[ Ger ][/news]

Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 00:10    reactie #131
geplaatst door: Rien Doorn
Maar dit is ook geen discussie. Dit is slechts een uitwisseling van meningen zonder dat er een gezamenlijk doel is. En of dat zinloos is hangt van je eigen interpretatie af. Soms willen mensen veel energie steken in dit soort bezigheden alleen maar omdat het kan. Ik weet het verder ook niet maar het leidt tot niets. Best wel fascinerend voor een poosje. En voor wat dat stoplicht betreft, ik zie te vaak lieden die het bovenste lampje als zijnde groen behandelen :cool:
Non, je ne regrette Rien
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 00:52    reactie #132
geplaatst door: PSYCHOMAC
Juist .... kunnen jullie die toestemming/copyright onderling verder afregelen ? De discussie is hier al moeilijk genoeg; of begin een nieuw draadje .

Je kunt toch werkelijk overal moeilijk over doen. Iedereen , op een persoon na, die aan de discussie deelgenomen heeft heeft geen bezwaar geuit tot nu toe.

Of copyright nu bij MacFreak ligt of niet. Als je hier iets zegt, schrijft is het zo lang internet bestaat terug te vinden. Voor de hele wereld inzichtelijk, voor iedereen die Nederlands kan lezen terug te vinden.In ieder geval voor elk geregistreerd MF lid...

Tik je gebruikersnaam maar eens in een zoekvenster in... Beperkt de zoekopdracht tot 'in het Nederlands geschreven' en bij mij krijg je 'Ongeveer 9.730 resultaten (0,37 seconden) '. Poef ! Alles terug te vinden.
Per definitie openbaar. Toestemming of niet. Voor iedereen in te zien.

Doe niet moeilijk over dingen die een gepasseerd station zijn.

Ik lees het draadje wel nog maar dit is wat dit onderwerp betreft mijn laatste bijdrage.

Ik leer bij van leden die informatie leveren die ik nog niet wist: ik bewonder de manier waarop anderen iets kunnen verwoorden, ik respecteer de vasthoudendheid waarmee de 'kampen' (tussen haakjes want die zijn er niet) hun stelling proberen te verdedigen. Centraal staat dat ook ik wat wil leren van anderen; maar  als ik rvanoostrum een duidelijke vraag stel of in alle bijdragen van anderen helemaal niets te vinden is waar hij zich in kan vinden, dan antwoord hij daarop ontkennend.
Dan wil je niet leren van anderen, luisteren naar anderen, meningen uitwisselen om 'wijzer' te worden . En dan stopt het wat mij betreft .

Toestemming om er iets mee te doen? Die heb je ongevraagd al.

Tip aan Rvan oostrum: neem wat afstand en lees eens door wat er allemaal gezegd is, en wat jij allemaal gezegd hebt. Je stelde vraagtekens bij het feit dat ik alles nog eens doorgelezen had. Nou : nog gekker ik heb nog wel wat meer leestips .

Lees dit maar eens door over het  verschil tussen wat iemand niet leuk vind en een structurele fout bij een bedrijf of vinden dat de klant moet kunnen kiezen en het dan niet eens zijn met die keuze.. Of dit stuk , waarbij de 'censuur' van Apple vergeleken wordt met Stock Photography en vooral de eenzijde nadruk op de afgewezen enkeling en het volkomen negeren van de overgrote meerderheid van toegelaten producten.
Hier iemand die als liberaal en jarenlang Apple-gebruiker zelfs de Amerikaanse grondwet er bij haalt, maar ook leuke voorstellen doet romdom 'boutiekjes' in de Appstore ( in ieder geval constructieve kritiek dus..). De open brief van Ted Landau is eveneens interessant en provocatief.
En vergelijk dat is met de persoonlijke favoriet van Edwin van der Zande in het Bright artikel. Beoordeel de stukjes op inhoud, etc. en vorm een oordeel..

Als je tenminste nog iets wilt leren

Wellicht herken je je al dan niet in de opmerking van John Gruber.

@Rien Doorn:

Voor sommigen was het wel degelijk een discussie; een poging om tot consensus te komen, of in ieder geval tot begrip, dan wel duidelijkheid omtrent de beweegredenen van iemands stelling. Dat het af en toe uit de hand liep is 'menselijk', we probeerden toch elke keer weer in gesprek te blijven.

Soms heb je niet in de gaten wat je (YouTube filmpje van Loriot), of nog eentje: soms is het vanuit een niet de juiste (nog iets van Loriot). En deze discussie hier: lijkt wel op het gefascineerd zijn op een medium zoals hier.. je blijft maar doorgaan...

Waarmee ik maar wil zeggen: til er niet zo zwaar aan...

PSYCHOMAC


iMac 2007 20", iMac 27", iMac 21", 10x iMac G3 , 2x iMac G4, 1x iMac G5 ,2xPM dual 1.8 en dual 2.0 G5; 2x MacPro ;15/17/23inch Display(alu en model ervoor), powerbook 12/15/27inch,  Apple TV, 2xApple Cube/17 "ADC Scherm, PM G4 QuickSilver, en verder nog veel te veel om op te noemen. Een verzamelaar dus!
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 07:23    reactie #133
geplaatst door: Rien Doorn
Dank voor je advies. Ik bewonder vooral mensen die het advies dat ze anderen geven op zichzelf kunnen toepassen. Hoe serieus denk je dat ik was? Bedankt voor het feit dat je mijn mening over effectief communiceren zo duidelijk hebt weten te onderstrepen, ik had het zelf niet beter kunnen doen. :biggrin:
Non, je ne regrette Rien
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 10:45    reactie #134
geplaatst door: Big Al
om even de discussie weer in balans te brengen, er zijn er ook die vinden day Apple juis een goed voorbeeld geeft.

Citaat
'PS3 moet net zo open worden als Mac'
Valve zou investeringen in de PlayStation 3 kunnen rechtvaardigen, als het platform zo open als een Mac zou zijn. Dat zegt Valve's directeur Gabe Newell in een interview met website 5BY5.

zie artikel op Nu.nl http://twurl.nl/z4zac

Tabé!
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 12:26    reactie #135
geplaatst door: Peter Villevoye
Pfff... precies 1 uur, zo lang duurde het om deze draad van bijna 1 week te lezen.
Met als slotsom: sommigen kunnen zich niet neerleggen bij wat Apple wil en doet en stellen dat aan de kaak, sommigen kunnen zich daar weer niet bij neerleggen en gaan dat met argumenten bestrijden, anderen vinden deze hopeloze impasse interessant en enkelen gaan er een meta-discussie van maken.

En intussen hebben honderdduizenden mensen weer totaal soeverein voor een Apple iPhone en/of iPad gekozen en talloze van de 200.000 apps gekocht. Apple en vele van haar huidige klanten trekken zich gelukkig niks van ons geneuzel aan. Mooi weer, hup naar buiten. Tralala !

O ja, als Loriot geen (te) hard of zacht eitje wil: "There's an app for that" !

:biggrin:

Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 13:09    reactie #136
geplaatst door: Rien Doorn
En zo komt elke MacFreak op zijn of haar eigen manier toch weer aan zijn of haar trekken, zelfs diegenen die het maar niets lijken te vinden maar toch menen te moeten reageren. Het is een prachtig forum en dat is 't.
Non, je ne regrette Rien
Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 15:37    reactie #137
geplaatst door: Festen

Citaat
PSYCHOMAC om 0:52, 23-05-2010
Iedereen , op een persoon na, die aan de discussie deelgenomen heeft heeft geen bezwaar geuit tot nu toe.

We kunnen het ook omdraaien, het was grappig om te lezen dat door het vasthouden aan een detail (het niet willen anonimiseren van de bijdrages) een heel proces wordt geblokkeerd (het publiceren van de discussie op een andere plek). Dit lijkt me een mooi voorbeeld voor een workshop "Effectief Management". :biggrin:

De komende jaren wordt het een interessante concurrentieslag tussen het iPhone OS en Android, waarbij Google heeft gekozen voor totale vrijheid en openheid in de techniek, en Apple voor het omheinde tuintje met 'vrijheid van porno', zoals Steve het zo mooi zei. Beide aanpakken hebben theoretisch hun voor- en nadelen, en de markt zal in de praktijk de best uitgevoerde oplossing gelijk geven. Het mooie van de vrije markt is dat arrogantie (of luiheid) bij een bedrijf vroeger of later wordt afgestraft.

Apple behalve arrogant nu ook Macht
23 mei 2010 - 16:48    reactie #138
geplaatst door: rvanoostrum
Ha die Peter. Ook leuk dat jij er nu bijkomt! Je neus wordt wel gelijk afgeveegd, niet?
Maar wat bedoelt je eigenlijk met een 'meta-discussie'? Ik zie niet dat we het hier uitgebreid over definities hebben gehad. Dat is toch de betekenis van een meta-discussie, of heb ik het bij het verkeerde eind? :biggrin:
en de groeten van ronald
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 00:13    reactie #139
geplaatst door: Peter Villevoye
Ik heb hier regelmatig andermans neuzen geveegd, dus ik heb er geen moeite mee als iemand mij dat koekje van eigen deeg geeft. En met een meta-discussie bedoel ik het discussiëren over de discussie an-sich. Een heel herkenbare fase in menige discussie, meestal ingeluid door reacties met geciteerde definities over termen die bij een forum en/of discussie horen (wat in dit draadje ook gebeurd is) en verwijzigingen naar al dan niet correcte moderaties. (Deze passage is ook een meta-kwestie.)

Ik zou me hier een paar jaren of wat geleden heerlijk in hebben kunnen mengen, maar de laatste tijd word ik daar wat milder en minder gretig in. Want Apple blijkt intussen prima in staat om zonder de expliciete steun en sociale machinaties van haar "loyale gebruikersgroep" uitstekend te kunnen voortbestaan en te groeien. De producten (en verkoopcijfers) spreken voor zich, de "kritische massa" is voor veel producten allang bereikt, dus promotioneel gaat het Apple nu eens -eindelijk- voor de wind. Het is jammer dat sommigen vinden of vrezen dat een bedrijf dat groot/groter wordt, vanzelfsprekend klote-producten gaat leveren of er malafide praktijken op nahoudt.

De titel van het draadje kan daarom beter luiden:
"Apple behalve keihard eigenwijs nu ook Massa".

Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 12:33    reactie #140
geplaatst door: rvanoostrum
Hoi Peter, dankjewel voor je uitleg. Doorgaans wordt een discussie bewaakt door een gespreksleider. Het moet immers niet zo zijn dat deze ontspoort in oeverloos geneuzel of dat men langs elkaar heen praat omdat men elkaars terminologie anders begrijpt. Kortom, dat er geen meta-discussie ontstaat.

Op dit forum zou je kunnen denken dat dit de taak is van het moderatorteam. Deze lijkt mij hier echter voornamelijk als politie agent op te treden. Het MF forum heeft een bepaalde toon en wanneer iemand een iets ander deuntje zingt wordt het draadje al gauw gesloten. Zie ook weer het draadje over de 'Fake Steve Jobs'. De motivatie om tot sluiting over te gaan is dan vrijwel iedere keer hetzelfde: Men vindt het gezeur en het soort opmerkingen hoort niet op MF thuis. Zo af en toe geeft men ook het advies om maar naar een ander forum over te stappen.

Juist deze mening is ook in dit draadje ten aanzien van de app store aangegeven: Bevalt het deurbeleid van Apple je niet dan moet je maar geen iPhone/iPad nemen en je heil bij een andere firma zoeken. Daarmee lijkt (een deel van) de meta-discussie weer on-topic te zijn en is daarmee gelijk geen meta-discussie meer, hahaha.

Maar goed. Het ontbreken van een gespreksleider lijkt hier opgelost te worden door een 'sociale' controle van oudgediende MF leden, danwel het verzinnen van ad-hoc regels door het moderatorteam. Mijn excuses wanneer ik niet direct mijn oren naar de meerderheid of 'het gezag' laat hangen en een tikkie eigenwijs ben. Wanneer iedereen zich conformeert naar de wens van de meerderheid en nimmer zou rebelleren tegen het gezag zou ik dit niet op mijn 6 jaar oude Apple computer hebben kunnen typen.

en de groeten van ronald
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 12:53    reactie #141
geplaatst door: Robert

Citaat
rvanoostrum om 12:33, 24-05-2010
Het moet immers niet zo zijn dat deze ontspoort in oeverloos geneuzel of dat men langs elkaar heen praat omdat men elkaars terminologie anders begrijpt.

Je zou mogen hopen dat de deelnemers aan een forum daar zelf op letten, en het overgrote gedeelte doet dat ook.

Jammer genoeg zijn jij en FanBoy twee mensen die dat regelmatig niet doen en òf niet gevoelig zijn voor de commentaren die je daarop krijgt van mede-forumleden òf er expres op uit om rotzooi te trappen (= trollen).

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 12:58    reactie #142
geplaatst door: Ger Nijkamp
[news]
Citaat
rvanoostrum om 12:33, 24-05-2010
Mijn excuses wanneer ik niet direct mijn oren naar de meerderheid of 'het gezag' laat hangen en een tikkie eigenwijs ben. Wanneer iedereen zich conformeert naar de wens van de meerderheid en nimmer zou rebelleren tegen het gezag zou ik dit niet op mijn 6 jaar oude Apple computer hebben kunnen typen.

Dat dit jouw belangrijkste motieven zijn om (ongeacht relevantie) continu alles en iedereen ter discussie te willen stellen, was de meesten -denk ik- inmiddels wel duidelijk. Punt is dat dit een 'Mac' en/of 'Apple'-forum is waar we vanuit een positieve en opbouwende invalshoek elkaar willen helpen c.q. wijzer maken. Voor 't louter etaleren van principieël anarchisme bestaan véél passender omgevingen met veel meer gelijkgestemden dan op MacFreak, bijvoorbeeld op deze site.

:biggrin:

[ Ger ][/news]

Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 13:05    reactie #143
geplaatst door: rvanoostrum
@Robert: Begrijp ik het goed dat jij het hebben van een afwijkende mening, dan wel ergens geen toestemming voor willen geven kwalificeert als 'rotzooi trappen'? Met dit commentaar, maar ook de toon van eerdere van jouw posts in dit draadje lijk je uit te zijn op een rechtstreekse confrontatie. Ook dat is natuurlijk een manier om dit draadje te torpederen. Kortom, het lijkt mij dat ik hier van trollen wordt beschuldigd door een trol?

@[Ger] Doe even als PSYCHOMAC en lees mijn posts op dit forum even na, voordat je mij van pincipiëel anarchisme beticht.

Ik vind dat jullie beiden nu toch een niet MacFreak forum achtige toon tegen mij aanslaan. Ik heb daar geen moeite mee omdat ik weet dat wie kaatst de bal moet verwachten. Het komt mij echter wel hypocriet over.

en de groeten van ronald
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 13:18    reactie #144
geplaatst door: null
http://img405.imageshack.us/img405/4117/saulcubacigarcompanyrep.jpg
Apple behalve arrogant nu ook Macht

Een tevreden roker is geen onruststoker

Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 13:25    reactie #145
geplaatst door: Ger Nijkamp
[news]
Citaat
rvanoostrum om 13:05, 24-05-2010
Ik vind dat jullie beiden nu toch een niet MacFreak forum achtige toon tegen mij aanslaan. Ik heb daar geen moeite mee omdat ik weet dat wie kaatst de bal moet verwachten. Het komt mij echter wel hypocriet over.

't Punt is dat er letterlijk niets is wat jouw goedkeuring kan dragen. Heb jij zelf wel door hoe ongelofelijk negatief je tegenover alles en iedereen gedraagt..?

:dontgetit:

[ Ger ][/news]

Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 13:28    reactie #146
geplaatst door: Robert
En na 15 pagina's was het misschien wel tijd om man en paard te noemen.

Ook dit keer geeft je trouwens geen antwoord op wat ik schrijf, maar ook daaraan raak ik inmiddels gewend...  :confused:

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 13:29    reactie #147
geplaatst door: Rien Doorn
Spreek voor jezelf Ger. Ik vind vanoostrum een zeikerd maar niet per definitie negatief. En nee, natuurlijk heeft hij dat niet door, of hij doet het erom en dan trappen jullie er weer met z'n allen in. Of, en dat is nog een andere mogelijkheid, hij heeft het wel door maar het kan hem niets schelen hoe hij op jullie overkomt omdat hij overtuigd is van zijn gelijk. Dat is nou perceptie en het gaat jou of iemand anders niet lukken om hem via dit forum op andere gedachten te brengen.
Non, je ne regrette Rien
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 13:35    reactie #148
geplaatst door: FanBoy
Beste Rien, pas je op dat je niet van respectloos gedrag beschuldigd wordt? Zomaar iemand een zeikerd noemen is niet MF waardig.... volgens de moderator.

Probleem met deze draad en velen is dat er direct met hagel geschoten wordt zodra iemand iets anders vind dat de geogemeente.

Mooi voorbeeld is het draadje over Fake Steve Jobs, hij zegt dat ie ergens van baalt en direct zou het ook mijn mening zijn.... Mooi is dat, dus als ik zeg " Job Cohen zegt dat wilders een gevaar voor de democratie is"  dan zou dat ook gelijk mijn mening zijn.....

Ik heb een mening over dingen, ik sta open voor argumenten en zal dan mijn mening indien nodig herzien.
Helaas komen altijd dezelfde argumenten en drogredenen langs, dus mijn mening over Apple ( en MS en IBM en DELL en een aantal mede MF-ers) is nog niet aangepast.

-= If you ain't got nothing nice to say, then don't say nothing at all =-
Apple behalve arrogant nu ook Macht
24 mei 2010 - 14:03    reactie #149
geplaatst door: markof

Citaat
null om 13:18, 24-05-2010
http://img405.imageshack.us/img405/4117/saulcubacigarcompanyrep.jpg
Apple behalve arrogant nu ook Macht

Een tevreden roker is geen onruststoker

Geplaatst door: null

Waar geplaatst: http://www.macfreak.nl/cgi-bin/forums/topic.cgi?forum=18&topic=4459&start=140#report5

Opmerking over bericht:

Volgens mij heeft een bekend iemand met veel invloed van weleer hier zich weer aangemeld om iets te suggereren zoals wel vaker wordt gedaan als er spookbeeld van weleer moet worden opgeroepen.  Misschien dat de nieuwe job geen voldoening geeft?

Ik heb mij tot dusver uit de discussie gehouden omdat ik allereerst door andere leden werd gewaarschuwd hoe de teneur is op MacFreak inzake Apple,Jobs en het hebben van een andere mening,maar ik als relatieve nieuwkomer durf nu al te zeggen dat de geschiedenis zich elke keer herhaalt en de term " thinking different " geen eer wordt aangedaan!