Apple meer waard dan België
1 oktober 2010 - 13:32   
geplaatst door: Q4
Grappig bericht op de Telegraaf.

Hoewel de benoeming van de Y-as me factor 1.000.000 te laag lijkt

Apple meer waard dan België
1 oktober 2010 - 15:55    reactie #1
geplaatst door: jack brent
Wat een onzin!
Apple meer waard dan België
1 oktober 2010 - 17:11    reactie #2
geplaatst door: Q4
Ja, de kop had ook beter kunnen zijn: "Gekapitaliseerde marktwaarde Apple hoger dan die van alle Belgische beursgenoteerde bedrijven".
En laten we eerlijk zijn; die gekapitaliseerde marktwaarde van alle beursgenoteerde bedrijven in België zal echt geen 5% van van de waarde van het hele land met z'n infrastructuur en midden- en kleinbedrijf...

Maar goed; deze kop trekt wel de aandacht

(Bewerkt door Q4 om 17:11, 1-10-2010)

Apple meer waard dan België
1 oktober 2010 - 17:14    reactie #3
geplaatst door: michelvdb
Nuance, aub…
Citaat

De beurswaarde van Apple is nu groter dan die van alle beursgenoteerde Belgische bedrijven, meldt economist Geert Noels.

De beurskoers van Apple is de voorbije jaren explosief gestegen dankzij het commerciële succes van opeenvolgende Apple-producten. Het computer- en elektronicabedrijf groeide daarmee uit tot het tweede grootste bedrijf op de Amerikaanse beurs, na Exxon.

De beurskapitalisatie van Apple bedraagt nu zowat 259 miljard dollar, nipt meer dan de hele waarde van de Brusselse beurs, schrijft Noels op zijn website EconoShock.

En dat is toch wel een bijzonder groot bedrag, vindt Noels. ‘Hoewel we bij Econopolis (het bedrijf van Noels, red) een grote fan zijn van Apple, betwijfelen we toch of het bedrijf nog in staat is om de
beleggers positief te blijven verrassen
’, schrijft hij.

De twee Geerten van Econopolis moeten geld verdienen en dan werkt zo'n bericht op twitterniveau als een steen in de spreekwoordelijke kikkerpoel.
:music: