Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 09:16   
geplaatst door: Vitruvius
Gisteren is bij één van onze opgravingen een Volvo A250 dumper over een iPad 2 gereden.

De iPad is verbogen en het scherm is in frut vaneen, maar het ding werkt nog!!
Aangesloten op de computer en alle gegevens eraf kunnen halen.

Ik verwacht kwaliteit en degelijkheid van Apple, maar alles heeft uiteraard zijn grenzen. Dit was ruim over deze grenzen.

:thumbs-up: :apple: :thumbs-up:

Archaeology is fun, opgraven is afzien! MacBook Pro, iMac, iPhone, iPad.
Ergens in de evolutie is er iets gigantisch fout gegaan.
Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 10:56    reactie #1
geplaatst door: MacWim
Foto ? !!!
Mac mini M1, 16 GB 1TB | MBA 6.2 | iPhone 13 mini | iPad 2025 | iPod touch 2009 | Apple TV 3
Bouw websites; webteksten; beeldbewerking met Pixelmator Pro. interlijn.nl
Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 11:17    reactie #2
geplaatst door: Sypie
Nou ik denk dat de camera van die iPad het ook niet meer zo goed doet, het zal dus een beroerde foto worden.

Trouwens een foto maken van een iPad die aan gruzlementen ligt is niet zo'n goed idee. Sommige mensen zien dat als heiligschennis.

Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 14:44    reactie #3
geplaatst door: Shmoo

geblokkeerd

Mijn iPhone 1 is ooit in het zwembad met zoutwater gevallen , direct van de bodem gevist en 2 a 3 dagen laten drogen op de vensterbank boven de verwarming... dit toestel doet het op vandaag nog steeds en das toch al bijna zo'n 4 jaar geleden denk ik.

Dus ze kunnen wel tegen een stootje, alleen jammer dat het glas heel vaak breekt bij mensen.
Volgens mij als je nu een iPhone 4 of 5 uit je handen laat vallen is het glas zeker weten stuk. Mijn iPhone heeft heel veel deukjes aan de zijkanten van het vallen, het voelt gewoon veel meer solide aan.

Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 16:20    reactie #4
geplaatst door: peterdh
ik heb die Volvo A250 dumper even opgezocht: daar blijft niet heel veel onder heel  :devil:
Fit & Firm Massage, Groet, Peter
Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 17:16    reactie #5
geplaatst door: Shmoo

geblokkeerd

<iframe width="420" height="315" src="
el=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Opgravingen , ik dacht dat het één of ander mini-gravertje of grond verplaats machine was.
Heet dit niet gewoon bouwput ?

Steek zijn banden leeg zou ik zeggen..
:devil:

Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 17:53    reactie #6
geplaatst door: Vitruvius
Soms moet de teelaarde afgevoerd worden. Die teelaarde graven we natuurlijk niet met de hand weg maar met een grote graafmachine. Om die grond af te voeren heb je meer nodig dan een aanhangwagentje. Een gewone vrachtwagen zit al vrij snel vast in een vochtige akker. Dan maar een dumper of een tractor met een grote aanhangwagen. Samen met de iPad is ook een veldkit (fotobord, schaallat, noordpijl, vondstzakjes en kaartjes, ...) om zeep, het fototoestel was op dat moment gelukkig in gebruik. Samenloop van een ongelukkig geplaatste veldkit en een onvoorzichtige chauffeur.
Archaeology is fun, opgraven is afzien! MacBook Pro, iMac, iPhone, iPad.
Ergens in de evolutie is er iets gigantisch fout gegaan.
Een iPad is robust, héél robust
8 november 2012 - 23:59    reactie #7
geplaatst door: Rhutanium
Zo ging ik vanmorgen met m'n volle gewicht per ongeluk midden op het scherm van m'n iPad 3 staan met de bal van m'n voet... Niks aan de hand  :thumbs-up:
iMac mid 2011 2,5 GHz i5; 16GB MacBook Air 13,3" mid 2012, 1,8 GHz i5; 4 GB, iPod 2G 40 GB, iPad 3 64 GB WIFI + 4G :: Veel gestelde vragen en antwoorden op Macfreak
Een iPad is robust, héél robust
9 november 2012 - 06:57    reactie #8
geplaatst door: speedyf
Ik dacht opgravingen... Iemand heeft een pre historische Ipad opgegraven, waarmee we heel het patent verhaal een compleet andere wending zouden hebben geven ;-)

Volvo A250, klonk ook al als een ver vergaan model voor mij, hahaha

MBP - 15" RETINA Mojave -Iphone 11S - Mac Mini I5,16Gb Late 2012 - Mojave. 2xTimeCapsule 1 TB - Airport Express - 2x ATV3 1x ATV2 Jailbreak- Ipod nog wat...een groene.- Ipad air.
Een iPad is robust, héél robust
9 november 2012 - 13:28    reactie #9
geplaatst door: Hiker
Zag het filmpje, je staat nog steeds te trillen zo te zien.
Maar wees blij dat het zo'n enorme machine is. Ik denk dat door de enorme banden de druk zo verdeeld is dat de iPad niet geheel kapot is.