plaats een foto, (mischien denk ik in de verkeerde richting.)
(Bewerkt door macossie om 10:35, 27-07-2017)
Geprobeerd en het loste het probleem niet op. Soms is het verschijnsel opeens weg, maar dat duurt niet lang. Ik denk dat er meer aan de hand is dan iets met de instellingen. Zie ook de vreemde kleurtjes op de beeldschermfoto (= boom in zwart-witte spiegeling in een sloot) Ik weet niet of de schermafbeelding door jullie te openen is:
Een voorbeeld van zo'n site is imgur: http://imgur.com
Hoe het daarna werkt vind je hier: http://www.macfreak.nl/forums/help/
Rita om 17:47, 27-07-2017Kan de moderator het verplaatsen?
Rita om 11:18, 27-07-2017Dank macossie,Geprobeerd en het loste het probleem niet op. Soms is het verschijnsel opeens weg, maar dat duurt niet lang. Ik denk dat er meer aan de hand is dan iets met de instellingen. Zie ook de vreemde kleurtjes op de beeldschermfoto (= boom in zwart-witte spiegeling in een sloot) Ik weet niet of de schermafbeelding door jullie te openen is:
Als het uit zichzelf gebeurt en weer weg gaat, vrees ik hardware. Met name de scherm aansluiting intern. Soms is losmaken en zorgvuldig terug vastmaken voldoende, maar ik weet niet of je avontuurlijk aangelegd bent?
linkje naar afbeelding verwijderd, want werkte niet
En zo kan niemand het eventueel herstellen. Wat ik net nog deed in een ander draadje...
Tel daarbij nog enkele andere redelijk nutteloze mod posts en er blijft niks meer over...
Ik denk dat ik voldoende weet.Hartelijk dank.Dit draadje kan gesloten worden.
http://www.macfreak.nl/forums/topic/18/6939/hoe-een-plaatje-posten-op-macfreak/
Let wel:het zou kunnen dat een screenshot jouw probleem niet weergeeft.Dat zou kunnen duiden op een fout in je grafische chip of beeldscherm (goede data gaan naar je screenshot, maar je scherm of grafische kaart is stuk).Post daarom ook een fotootje van je scherm, gemaakt met een externe camera of smartphone.
De instructies blijven hetzelfde: eerst en vooral hosten op een externe dienst zoals Imgur.com
Succes!