Sjakelien on 10:29, 19-Aug-2009
Over het algemeen is Tweakers goed geïnformeerd, ook over Apple-zaken, en anders wordt ze wei gecorrigeerd door 1 van haar vele onderlegde gebruikers. Dat is nu juist de grap van Tweakers.
Off-topic maar mijn ervaring is volledig anders.
Je moet eens nagaan hoeveel negatieve hoofdpunten hebben overgenomen over Apple, en hoeveel positieve. Als je dit aankaart krijg je de opmerking dat je zelf nieuws kan indienen. Ik heb dit eens 2 weken gedaan, oa met de recordverkoop van X miljoen iPhones in 3 dagen tijd.
Wat gebeurde er, in een klein zinnetje in een negatief artikel (dat dan nog eens onjuist is) zetten ze eventjes dat Apple X miljoen iPhones verkocht.
2 dagen erna een artikel op de frontpage waarin staat dat HTC X miljoen heeft verkocht in 1 week, het grappige is dat het minder was bij HTC, en dan ook nog eens sell-in tegen sell-out van Apple.
Als je dit dan neerschrijft in een van de reacties wordt je weggemod, want voor vele tweakers is tweakers.net heilig en mag er niets slecht gezegd worden.
Ander positief nieuws in die 2 weken met echte nieuwswaarde werd zelfs niet opgenomen, maar welk elke scheet van een developer wiens App niet toegelaten werd.
Je raadt het al, ik surf dus nooit meer naar Tweakers.net. Meeste nieuws staat trouwens toch al dagen ervoor op internationale nieuwssites en hun vertalingen uit het Engels is om te huilen. Blijkbaar kan een tweaker geen Apple gebruiker zijn en omgekeerd.
Een ander feit waar ik me enorm aan stoor bij tweakers is het 'betaalde nieuws', niet normaal hoeveel aandacht sommige merken krijgen over elk nieuw product (bvb Eminent).