Uit iTunes Help:
Uw aankopen automatisch naar meerdere computers en apparaten downloadenOnderdelen die u bij de iTunes Store hebt gekocht, kunt u automatisch naar meerdere computers en apparaten downloaden, dus niet alleen naar de computer waarop u de aankoop hebt gedaan. Het nieuwe materiaal komt dan op al uw computers en apparaten te staan, zonder dat u ze hoeft te synchroniseren.Hiervoor moet u op alle computers en apparaten waarnaar u het nieuwe materiaal wilt downloaden, de optie voor automatisch downloaden inschakelen.U kunt op maximaal tien apparaten en gemachtigde computers (in elke combinatie) de optie voor automatisch downloaden inschakelen. U kunt maximaal vijf computers tegelijk met een Apple ID machtigen.Opmerking: De optie voor automatisch downloaden is uitsluitend beschikbaar in iTunes 10.3 of hoger en is mogelijk niet in alle landen beschikbaar.
Onderdelen die u bij de iTunes Store hebt gekocht, kunt u automatisch naar meerdere computers en apparaten downloaden, dus niet alleen naar de computer waarop u de aankoop hebt gedaan. Het nieuwe materiaal komt dan op al uw computers en apparaten te staan, zonder dat u ze hoeft te synchroniseren.
Hiervoor moet u op alle computers en apparaten waarnaar u het nieuwe materiaal wilt downloaden, de optie voor automatisch downloaden inschakelen.
U kunt op maximaal tien apparaten en gemachtigde computers (in elke combinatie) de optie voor automatisch downloaden inschakelen. U kunt maximaal vijf computers tegelijk met een Apple ID machtigen.
Opmerking: De optie voor automatisch downloaden is uitsluitend beschikbaar in iTunes 10.3 of hoger en is mogelijk niet in alle landen beschikbaar.
En volgens mij is dat iets anders dan iCloud in werking...
Gewoon op iPad in iTunes een nummer gekocht en gedownload. Connectie via Wifi binnen thuisnetwerk. Vervolgens staat het nummer gewoon op de iMac.
En is het eigenlijk niet irritant dat als je partner iets download, dat het over alle PC's verspreid wordt ?? Niet iets waar ik echt op zit te wachten.
speedyf om 12:15, 22-08-2011En is het eigenlijk niet irritant dat als je partner iets download, dat het over alle PC's verspreid wordt ?? Niet iets waar ik echt op zit te wachten.
Super handig. Als je op je device naar App Store gaat is daar een extra tab-blad bij gekomen: (iPhone onder updates) Aankopen. Dan kan je altijd nog zelf beslissen of je het wel of niet wilt gebruiken.
Naar de computer gaat volgens mij automatisch bij updates (vanwege moederbron?)
Straks bij iCloud is het ook mogelijk om bestanden (muziek, foto, boeken, film?) up te loaden, zodat je een mooie backup hebt draaien in de nwe server ruimte van Apple!
Flix om 14:09, 22-08-2011Citaatspeedyf om 12:15, 22-08-2011En is het eigenlijk niet irritant dat als je partner iets download, dat het over alle PC's verspreid wordt ?? Niet iets waar ik echt op zit te wachten.Dan zei me moeder altijd: "eerst kijken, dan pas zeuren"...Want je moet het aanzetten in de instellingen, per apparaat.
Zeker vaak gehoord van je moeder dan
Zonder zelf aan de instellingen te hebben veranderd loopt de synchronisatie van de mails & agenda tussen mijn iPhone 4 en mijn iMac niet zo goed meer.
Wanneer ik op het werk afspraken in mijn iPhone noteer dan stond die vroeger onmiddellijk thuis in mijn agenda, nu gebeurd het dat ik 's avonds laat thuis kom en mijn afspraken er nog niet in staan. Dan moet ik handmatig mijn MobileMe synchroniseren (soms tot enkele maal toe)
Ik heb al mijn instellingen nagezien en niets is veranderd ... dit is zo sedert ongeveer een maand ... niet zo netjes van Apple zou ik zeggen, wij hebben tenslotte mooi betaald voor een service wat nu gratis zal zijn en niet meer werkt naar behoren.