met de drie Gigabit Ethernet LAN-poorten op men airport extreme kom ik niet toe.
In dit draadje op Apple Support uit 2009 lees ik over het bestaan van ethernet hubs en switches. Een 'switch' is het beste.
Nu sta ik op het punt deze mooie witte 5-link van 53 te bestellen online:http://www.routercenter.be/product/81959/d-link-8-poorts-gigabit-switch-dgs-1008d-green.htmlIk ken niks van die dingen dus wou ik even bevestiging of dit een goede koop is
Die zal het zeker doen. Je kunt h'm misschien nog wel ergens goedkoper vinden.
Heb je de nieuwste CAT 6 bekabeling of een eerder variant?
psychomac
@psychomac, ik heb CAT 5 gigabit bekabeling. Wist geeneens dat er intussen CAT 6 is Haal ik daar voordeel mee?Mac mini is gekoppeld met de airport express via een CAT 5 kabel van 0,5m en de NAS en apple TV zijn allebei met een CAT 5 kabel van 5 meter verbonden. Nu wil ik men imac nog via LAN (en paar oude pc's van medebewoners).
boni om 20:12, 27-06-2011ik heb CAT 5 gigabit bekabeling. Wist geeneens dat er intussen CAT 6 is Haal ik daar voordeel mee?
aperitivo om 21:00, 27-06-2011Is het ook mogelijk om een oude ADSL-modem met 5 ethernet poorten hiervoor te gebruiken? (dwz het modem gedeelte niet gebruiken, alleen de switch / hub)?
Pieterr om 21:12, 27-06-2011Citaataperitivo om 21:00, 27-06-2011Is het ook mogelijk om een oude ADSL-modem met 5 ethernet poorten hiervoor te gebruiken? (dwz het modem gedeelte niet gebruiken, alleen de switch / hub)?Ja dat kan. En als je de kabel in een van de LAN poorten stopt (ipv de WAN) heb je ook geen gehannes met brugmodus. Heb je wel een modem/router met gigabit ethernet poorten?
Merci! Was het toch de moeite dat ding te bewaren. Weet niet of het gigabit is maar het is voor een oude mac, dus geen punt.