<typo>
(Bewerkt door Toet193 om 10:23, 8-12-2007)
Je bedoeld het waarschijnlijk anders...
Toet193 om 10:22, 8-12-2007Te vinden via Google.
Aangezien dit (verdiende) reclame voor NeoOffice is ook meteen maar de link:
http://www.neooffice.org/neojava/en/index.php[/news]
Open een met wachtwoord beveiligd Excel document in NeoOffice. (kon niet met Numbers worden geopend...)Bewaar als .xls bestand (met andere naam ev.)Komt een waarschuwing: Wachtwoordbeveiliging wordt niet ondersteund indien u opslaat als etc etc"En inderdaad, die is verdwenen.... Kan nu wèl met Numbers worden geopend. De beveiligde cellen kunnen nu ook bewerkt worden. Ra Ra!Bestand is wèl flink gegroeid, er wordt nogal wat code toegevoegd blijkbaar.
Lekker veilig dat Microsoft, zelfs beveiligde bestanden zijn zo lek als een mandje.... (en ik ben ècht geen hacker neem dat van me aan)
Is Neo-Office inmiddels stabiel genoeg om in een productie-omgeving te gebruiken? Als ik het me goed herinner, stond er enige tijd geleden nog op de site dat het aan te bevelen viel het programma alleen voor persoonlijke zaken te gebruiken, dus niet in een productie-omgeving.
Wat zijn jullie ervaring m.b.t. de stabiliteit van Neo-Office?
Mark
Prima voor mij. Als het via Apple.app's niet goed lukt om Microsof(t)-docs te openen, gebruik ik NeoOffice. En dat werkt voor mij prima. Het valt niet om of wat dan ook.
Nootje: Ik merkte vandaag overigens wel dat blokken tekst met cursieve tektst er in, niet goed naar een apple-app overkwam (cursief valt weg) terwijl het met Microsoft wel goed gaat... N-O kan kennelijk nog niet alles.
(Bewerkt door Toet193 om 22:22, 8-12-2007)
http://ooopackages.good-day.net/pub/OpenOffice.org/MacOSX/SRC680_m237/
De locatie werd op 4 december vermeld op Mac-zone.
Ik vind NeoOffice zo verschrikkelijk traag! Het duurt namelijk wel een minuut voordat het programma is opgestart wanneer je op een .doc bestand klikt.
Ik heb nog niet kunnen uitvogelen waar dat door komt, maar als OO sneller en mooier is, hoef ik misschien geen nieuwe iWorks aan te schaffen.
ftp.cusoo.org
Folder: /ooo/MacOSX/INTEL/snapshots_aqua/november_27th/en-US
Pertinax om 11:10, 9-12-2007De downloads van de Aqua versie van OpenOffice 2.4 staan hier:http://ooopackages.good-day.net/pub/OpenOffice.org/MacOSX/SRC680_m237/De locatie werd op 4 december vermeld op Mac-zone.
Maar ja, ik heb geen Intel MAC...........
Juul
ForumDominee om 16:17, 9-12-2007ftp.cusoo.org
Gottfried Julius om 16:32, 9-12-2007Maar ja, ik heb geen Intel MAC...........Juul
Dan moet je misschien (?) hier eens kijken, wellicht. (is één page omhoog vanuit diezelfde directory en van ongeveer dezelfde datum)
Ik heb geen idee welke gevolgen dat geeft, maar op die page staan tenminste wél versies voor de PPC.
Ik heb die engelse versie gedownload voor PPC, Aqua. Ziet er veel belovend uit. Ik was vroeger al fan van OpenOffice.org op de Mac, toen nog in X11. Ik was toen al reuze benieuwd of het zou gaan werken allemaal onder Aqua.
Heb 'em net gedownload en even bekeken. Moet zeggen onder de indruk te zijn. Heeft iemand ook wel een File > open gedaan? En er achter gekomen dat er een ENORM lang 'venters' in beeld komt waar geen eind, zowel links als rechts aan komt? Ik krijg het niet kleiner en kan via dit scherm geen bestanden bladeren / opzoeken.
Natuurlijk kun je wel een bestandje dat ermee wilt openen gewoon op het Dock icoontje slepen ... maar toch.
Toen NEo Office geprobeerd en daar ben ik erg blij mee. Wanneer ik bekijk wat mijn behoeften zijn mbt tekstverwerking, spreadsheet en dergelijke dan volstaat NeoOffice zeer voor mij.
Open Office zal ik op een dag nog wel eens proberen, maar voor nu ben ik voorzien.