Onze kleine meid is terug. Timemachine geweldig!
17 april 2008 - 17:12    reactie #25
geplaatst door: het ModeratorTeam
[news]
Citaat
boni om 10:16, 17-04-2008
Het is ook de eerst keer dat ik een forumlid met 'windows Trol' onder de teller van zijn postings zie. Wist niet dat dat bestond hier op Macfreak.

Komt waarschijnlijk nog uit de dagen van MacFreak 1.0, wordt als het goed is binnenkort verwijderd.

En verder graag weer on-topic door met dit draadje.[/news]

met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
Onze kleine meid is terug. Timemachine geweldig!
17 april 2008 - 23:14    reactie #26
geplaatst door: mkuiter
@Blender

Had de schijf wel het juiste partitie-indelingsschema (GUID, Apple); mijn LaCie Porsche schijf (USB) kwam namelijk standaard met MBR.

Windows 10 Mobile - Mac OS X El Capitan - Windows 7 Ultimate
Onze kleine meid is terug. Timemachine geweldig!
19 april 2008 - 15:21    reactie #27
geplaatst door: Administrator
dat van die "windows trol" was inderdaad nog een vage status van MacFreak 1.0.
Dit heb ik natuurlijk gelijk weggehaald.
MacFreak Admin
- MacBook Pro 15inch
Onze kleine meid is terug. Timemachine geweldig!
20 april 2008 - 03:05    reactie #28
geplaatst door: Peterpan
Jammer, ik was er wel een beetje trots op :) Het veroorzaakte de nodige commotie destijds:


Citaat
Leon om 15:11, 14-07-2004
Peter Pan heeft deze speciale status met veel moeite verdient. Hij heeft daar heel hard voor moeten werken op ons forum. (pssssst... tussen jou en mij, ik weet een beetje hoe Peter Pan in elkaar zit, en we kietelen elkaar wel vaker met dit soort dingen (net als op DPZ een tijdje geleden)... Moet je niet zo zwaar aan tillen).

Peter Pan is een Windows trol, ik ben een Mac trol. We d(tr)ollen maar wat joh...

Als ik die modbreak zo bekijk komt het wel zeer ernstig over. Goed, ik gebruikte 1 woord dat niet helemaal netjes was, en voor de rest wat normale termen die in hun context dubbelzinnig opgevat konden/moesten worden, maar was puur bedoeld als komische kritiek. Het was in mijn ogen geen post om Ivar af te branden, uit te schelden, of respectloos te behandelen.
Voordat iemand verkeerde ideeen krijgt...

Onze kleine meid is terug. Timemachine geweldig!
20 april 2008 - 09:56    reactie #29
geplaatst door: LanderL
Was zo wel opgevat hoor Peterpan. De administrator zal er ook wel niet al te veel om gegrold hebben :-)