Uitspraak Samsung vs. Apple
25 augustus 2012 - 03:25   
geplaatst door: Ruud Ravenhorst
Ik zie op NBC news een item voorbijkomen waarin de rechtszaak die we allemaal volgen in het voordeel van Apple beslist zou zijn. Er is sprake van het verplichten van Samsung dat ze allerlei producten moeten gaan herontwerpen en tot die tijd niet zouden mogen verkopen. Goed nieuws voor Apple dus!
Never gone back since I went to the Mac (which was in March 1984).
Uitspraak Samsung vs. Apple
25 augustus 2012 - 03:50    reactie #1
geplaatst door: Liam
NBC lijkt voorbarige conclusies te trekken.
Ik heb net het live-verslag bij OMT gelezen en daaruit blijkt dat Samsung iets meer dan 1 miljard dollar moet betalen voor het schenden van patenten, dat Apple niets aan Samsung hoeft te betalen ondanks dat ook zij een paar patenten van de tegenpartij hebben geschonden, en dat er 20 september een vervolgzitting komt tijdens welke de consequenties zullen worden besproken. De iPhoneclub heeft een artikel met dezelfde strekking. Over herontwerpen en niet mogen verkopen ben ik bij OMT niets tegengekomen.

BTW, groot nieuws wat mij betreft. Je hoopt er natuurlijk op, maar spannend blijft het.

(Bewerkt door Liam om 8:48, 25-08-2012)

Uitspraak Samsung vs. Apple
25 augustus 2012 - 09:40    reactie #2
geplaatst door: DJAN
Denk het niet, vlaamse grootste krant:

Samsung verliest monsterproces tegen Apple

Samsung heeft moedwillig de patenten van Apple geschonden. Dat heeft de Amerikaanse rechtbank in San Jose beslist. De Koreaanse fabrikant moet nu een schadevergoeding van 1 miljard dollar betalen aan rivaal Apple, maar het bedrijf wil in beroep gaan.

http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=DMF20120825_001

Mac Pro 8 core / iMac 21" / MacBook Pro 15" / iPod nano / iPhone 3GS / iPad2
Uitspraak Samsung vs. Apple
25 augustus 2012 - 09:58    reactie #3
geplaatst door: FanBoy
Apple heeft niet gewoon, maar de patent advocaten.
Gaat echt helemaal nergens over, over het bounce effect en nog zo'n nutteloos patent....
-= If you ain't got nothing nice to say, then don't say nothing at all =-
Uitspraak Samsung vs. Apple
25 augustus 2012 - 09:59    reactie #4
geplaatst door: Mekfriek
In dagblad Trouw van vandaag, zaterdag 25 augustus staat op de pagina economie een interessant en vooral ook leuk stukje met achtergrondinformatie over de jury in dit proces.
In de rubriek 'Waarom...' dit keer: '...de juryleden in de zaak Apple-Samsung geen app meer openen'.
Met o.a. citaten van gepeperde uitspraken van rechter Lucy Koh over 'het soms bedenkelijke niveau van pietepeuterigheid van de advocaten' (citaat Trouw, waar ik mij graag bij aansluit).
En dat is nog maar voorzichtig uitgedrukt; de rechter sprong meermaals uit haar vel.

(geen link; alleen Trouw-abonnees hebben toegang tot de digitale krant)

Uitspraak Samsung vs. Apple
25 augustus 2012 - 10:34    reactie #5
geplaatst door: het ModeratorTeam
Omdat we hier inmiddels een nieuwsbericht over hebben graag daar verder voor reacties.
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam