Ik snap dat je dat zegt hoor, van een andere machine! Ik heb er ook naar gezocht, maar ik voel me niet zo gemotiveerd om nog 700 of 800 euro neer te tellen voor een machine van 5 jaar of ouder.
Ik hoop ook echt dat ik voor het einde van dit jaar een een M1 kan kopen. Maar gezien de krappe financiele situatie van het moment zit het er nu echt niet in, dus het is een een kwestie van 'Als het niet kan zoals, het moet, dan moet het maar zoals het kan.'
Op dit moment wilde ik het graag doen omdat ik overmorgen voor 5 weken wegga in dan alleen de laptop heb, die ik nodig heb voor essentiele zaken en taken, en 5 weken met alles maar half of minder, dat is geen prettig vooruitzicht.
Maar inderdaad, als het enigszins gekund had, dan had ik me dit ook liever bespaard :'D.
Overigens, ik heb een nieuwe download gedaan en die kon ik wel succesvol installeren (installatieprogramma succesvol doorlopen).
Extreme noob- vraag, ik weet het , maar wat doe ik nu? Opnieuw opstarten en en heb ik Yosemite?
